Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Літературно-музичний вечір до Свята жінок та весни.

07/03/2019

6 березня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбувся літературно-музичний вечір до Свята жінок та весни, який підготував відомий миколаївський літератор і музикант Валерій Бабич.

Валерій Васильович відомий миколаївцям як суднобудівник, журналіст і письменник. Але в його житті велике місце займала і музика. Він закінчив музичну школу по класу фортепіано, під час навчання у суднобудівному технікумі і Миколаївському кораблебудівному інституті керував музичними ансамблями, виступав у складі популярних музичних колективів. З початком кораблебудівної кар‘єри музика відійшла на другий план в його житті, але гра на фортепіано і пісні під гітару завжди залишалися прекрасним фоном в хвилини відпочинку під час випробувань кораблів. Згодом Валерій Бабич зрозумів, що саме ввібрані з дитинства рідна мова і пісні дають людині відчуття приналежності до свого народу і своєї Батьківщини.

У програмі вечора прозвучали популярні пісні минулих років у виконанні Валерія Бабича. У концерті взяли участь добрі друзі письменника, улюблені миколаївцями поети Лариса Матвєєва, В'ячеслав Качурін, Наталя Книжник, Миколай СтЕпан і композитор Євген Долгов.

Музичний вечір у бібліотеці – прекрасний весняний подарунок жінкам до Дня 8 березня кораблебудівника і музиканта Валерія Бабича. Зустріч ще раз показує нам, що завжди існував тісний зв'язок миколаївської технічної інтелігенції і творчої еліти міста.

 

Всі події →