Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Новорічні програми в Обласному палаці культури.

27/12/2018

Кожен день наближає нас до довгоочікуваного свята, якого з нетерпінням чекають  і  діти, і дорослі. Так, до Нового року залишилось зовсім обмаль часу! І саме напередодні зимових свят діти мають можливість поринути у цікаві пригоди і розваги!

 

З 22 грудня  Обласний палац культури гостинно зустрічає дітей та підлітків з усієї Миколаївщини.

25-26  грудня відбулися новорічні програми за підтримки облдержадміністрації. Незважаючи на складні погодні умови  діти  та підлітки з районів та міст області все ж потрапили на свято,  в першу чергу, це - діти воїнів АТО,  діти-інваліди, діти-сироти, діти, які залишилися без батьківського піклування, вихованці шкіл-інтернатів та дитячих будинків, діти сімей-переселенців з зони АТО.

Всіх гостей зустрічав святий Миколай. У фойє І та ІІ поверхів  працювали різноманітні тематичні  фотозони, і гості залюбки робили на їх фоні пам’ятні фотознімки. 

У фойє ІІ поверху проходили захоплюючі ігрові програми.  Діти та підлітки брали активну участь у цікавих  вікторинах та різноманітних змаганнях, які підготовили та провели учасники народного театрального колективу «Камеді-театр» (керівник Наталія Субботіна) та студенти коледжу культури і мистецтв.

Зі святами вітав  в.о. начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Гінкул В.М.  Він побажав миру і достатку кожній родині.

На кращій сцені області проходила казка «Новорічна плутанина» за участю акторів народного молодіжного театру «Парадокс» (режисер-постановник і автор казки  Лілія Гупало) та кращих творчих колективів:

 - зразкового ансамблю танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова);

- зразкового вокального ансамблю «Привіт»  (керівник Галина Бардадим);

-  зразкового ансамблю сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва).

Діти  жваво слідкували за перебігом подій, і відчували себе причетними до того,  що  саме завдяки їх підтримці  перемогло добро.

Ці програми допомогли дітям отримати естетичну насолоду, і їх оченята світилися  щастям. З  новорічними подарунками вони попрямували додому, щоб наступного року знову повернутися до Обласного палацу культури!

 

 

Всі події →