Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Новорічна плутанина.

23/12/2018

До Нового року залишилося зовсім небагато часу. Попереду довгоочікувані зимові свята, які з нетерпінням чекають  і  діти, і дорослі. 

 

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят! Це подія, яку відзначають  в усіх країнах світу.  Його  люблять і з нетерпінням чекають люди на всіх континентах!

Напередодні свята Обласний  палац культури урочисто вдягнув новорічне убранство. Чарівні янголи кличуть на зустріч з казкою!

Творчий колектив Палацу  підготував  надзвичайно цікаві новорічні програми,  які проходитимуть  з 22 грудня 2018 року по 3 січня 2019 року. 

22 грудня відбулися дві благодійні програми дітей воїнів АТО, для дітей-інвалідів Заводського і Центрального районів, дітей-сиріт, дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей шкіл-інтернатів та дитячих будинків, дітей-переселенців з зони АТО. Ці заходи відвідали близько 2 тисяч осіб.

У фойє І та ІІ поверхів казкові персонажі  провели захоплюючі ігрові програми.  Діти та підлітки брали активну участь у цікавих  вікторинах та різноманітних змаганнях, які підготовили та провели учасники народного театрального колективу «Камеді-театр» (керівник Наталія Субботіна) та студенти коледжу культури і мистецтв.

Гості мали чудову нагоду зробити пам’ятні фотознімки на фоні різноманітних новорічних фотозон.

Щороку у Палаці народжується нова, неповторна новорічна  казка. Як і завжди її створили учасники народного молодіжного театру «Парадокс»  та їх режисер - Лілія Гупало.

Цього року казка має назву «Новорічна плутана».  Збережемо інтригу, і не будемо розкривати сюжет. Проте, незважаючи на всі колізії,   -  перемогло добро.

У постановці казки взяли участь:

-       народний молодіжний театр «Парадокс»  (режисер Лілія Гупало);

-       зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова);

-       зразковий вокальний ансамбль «Привіт»  (керівник Галина Бардадим);

-       зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва);

-       народний ансамбль бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков).

  Казкові персонажі своїми прикладами вчать дітей добру, допомагаючи нам, дорослим, достукатися до їх сердець. Разом з ними ми  стаємо добрішими та щирішими.  Тож не дивно, що,  виходячи  з залу,  посміхалися не тільки діти, а й дорослі.

    

 

Всі події →