Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Професійний медіа-конкурс «Book-анімація», або чарівники в бібліотеці.

22/12/2018

Напередодні Нового року, в Центральній бібліотеці для дітей імені Ш.Кобера і В. Хоменка пройшов професійний медіа-конкурс «Book-анімація». Завдання цього конкурсу були такі: активувати рекламну діяльність бібліотеки, стимулювати використання інформаційно-комп'ютерних технологій, обмін досвідом та оригінальними ідеями. Умови конкурсу були вкрай прості: потрібно було створити власну бук-анімацію, тобто рекламу книги або окремого твору будь-якого автора. І зробити це так, аби зацікавити потенційного читача, захопити його, спонукати до читання. До участі в конкурсі приймалися буктрейлери, рекламні ролики, мультфільми та відеофільми, створені в будь-якому редакторі. Роботи вийшли дуже цікаві, творчі та різнопланові. 

            Учасникам доводилося бути акторами, сценаристами і режисерами в своїх ресурсах. У багатьох конкурсних роботах відзначався високий рівень використання  інформаційно-комунікативних технологій, оригінальні художні рішення, креативна презентація.

За підсумками конкурсу,  члени журі (директор бібліотеки Семілєт Н.В., заступник директора Гречко Г.С., директор обласної бібліотеки для дітей Жайворонок Т.А. ) визначили переможців.

Гран прі отримала  бібліотека для дітей № 2 з буктрейлером за книгою О.Купріян «Суперклей для вази»;

I місце - бібліотека для дітей № 5 з буктрейлером за книгою О. Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили»;

II місце розділили конкурсні роботи філій № 7 (по книзі Дж. Стронга «Ракета на чотирьох лапах») і № 8 (по книгам Н. Чуба «Казки-вітамінчики» і Д. Корній «Зворотний бік сутіні»);

III місце отримала бібліотека для дітей № 4, яка приготувала відеомотиватор по книзі В. Рутківського «Сторожова застава».

            Шляхом голосування присутніх визначився, також, і володар призу глядацьких симпатій - бібліотека для дітей №3 з оригінальною театралізованою виставою своєї конкурсної роботи (по книзі П. Шрута «Шкарпеткожери»).

            А спеціальний приз від журі отримала бібліотека для дітей № 9, яка представила роботу по книзі В. Кириченка  «Багато веселих історій».

            Ми сподіваємось, що наш проект не мине безслідно для його учасників, і наші колеги розвиватимуть свої навички аби бібліотечні відеоресурси  удосконалювалися.

Всі події →