Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Заходи до дня Святого Миколая в обласній бібліотеці для дітей.

18/12/2018

В народі кажуть, що взимку скільки днів, стільки й свят. І одним з найбажаніших  для дітей є свято Святого Миколая.

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших  свят, з яким пов’язані дитячі мрії та сподівання, яке дітлахи чекають не менше, ніж Новий рік.

Щоб розширити знання дітей про життя святого Миколая та на його прикладі виховувати у читачів доброту, чуйність, гуманність та милосердя,

Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. Лягіна розпочинає низку заходів, присвячених зимовим святам.

17 грудня 2018 року у відділі обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів відбулося справжнє казкове дійство під назвою «У день Святого Миколая у нас дитячий сміх лунає» для учнів 2 класів школи №59.

Як і у кожного з нас, у головної героїні свята, феї Сніжки є мрія – стати помічницею Святого Миколая. Але щоб бажання здійснилося, потрібно виконати три умови: по-перше, допомогти Сніговиці, по-друге стати рекордсменкою і привітати лісову Ялинку з Днем народження, а також допомогти Лисичці знайти друзів. Звичайно, завдяки допомозі дітей, у зимової феєчки мрія здійснилася, а малеча отримала задоволення и святковий настрій.

             В той же день, в відділі обслуговування учнів 5-9 класів відбулась вистава «По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай», гостями та учасниками якої стали учні 6 класу школи№13. Читальна зала бібліотеки перетворилася  на  казкову  країну, де чортик  Антипко  вкрав у янголів, помічників Святого Миколая, книгу під назвою "Реєстр чемних дітей», щоб діти не отримали подарунки, а залишив «Книгу шибеників». Але з'явився тінейжер Сергійко, який перехитрив чортика Антипка і за допомогою гостей знайшов «Реєстр  чемних дітей». Завдяки сучасній інтерпретації свята, підлітки із задоволенням брали участь в іграх, танцювали на казковій дискотеці та  провели фотосесію біля каміна.
          19 грудня 2018 року до Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна завітав довгоочікуваний гість Святий Миколай. Вже багато років у ролі Святого Миколая виступає миколаївський підприємець Павло Деменський.  Він розповів  дітлахам, учням 3-х класів ЗОШ №39,  про українські традиції святкування дня Святого Миколая і подарував їм солодощі.  В читальній залі панував казковий настрій, а чарівну атмосферу свята створювали фотозони, які зробили  наші бібліотекарі за допомогою небайдужих громадян нашого міста.
       Запрошуємо  дітей та батьків весело провести  новорічні та різдвяні дні у обласній бібліотеці для дітей ім.В.О. Лягіна.
 

 

Всі події →