Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
День документального кіно «Друга світова – документальні свідоцтва» до Дня Збройних Сил України.

07/12/2018

06 грудня 2018 року для Міського територіального центру соціального обслуговування в музеї «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни. 1941-1944 рр.» було проведено День документального кіно «Друга світова – документальні свідоцтва» до Дня Збройних Сил України.

 

Війна Німеччини з Радянським Союзом розпочалась 22 червня 1941 р., а вже 17 серпня 1941 року німецькі окупанти увійшли до нашого міста, встановивши свій, так званий «новий порядок».

В умовах жорстокого окупаційного режиму на Миколаївщині росла хвиля народного опору. Тут діяло 110 підпільних груп і організацій, партизанські загони в Баштанському і Казанківському районах. Визначну роль в антинацистському русі відіграла обласна підпільна організація – «Миколаївський центр», створена за ініціативою розвідника, Героя Радянського Союзу Віктора Олександровича Лягіна. Присутні переглянули унікальну кінохроніку, що зберегла для нас образ розвідника Віктора Олександровича.

Гостям заходу був продемонстрований документальний фільм «Справжнє прізвище не встановлено». На завершення заходу всі бажаючі мали можливість скуштувати польову кухню разом з солдатами військової частини А-2062.

 

Всі події →