Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
«Не втрачай надію».

01/12/2018

   Щороку на початку грудня у Міжнародний день людей з  інвалідністю ми разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами.

30 листопада в приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся вечір-зустріч «Не втрачай надію», присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.   

 

В залі зібралися люди сильні духом, щедрі душею, які незважаючи на свій фізичний стан, вміють красиво жити, радіти сонцю і життю, творити прекрасне, писати поезію і прозу, вишивати прекрасні картини і дарувати своє мистецтво людям.

На зустрічі були присутні - заступник голови РДА Шипова Л.Л., начальник управління праці та соціального захисту населення Шека Л.М., начальник відділу культури РДА Булат О.В., начальник відділу соціального захисту, сім᾽ї, дітей та молоді Березанської ОТГ Матвієнко Н.П, голова громадської організації ветеранів Зінін М.О.

           Розпочалася зустріч з приємних подій – нагородження Грамотою ГО «Всеукраїнська  організація «Союз осіб з інвалідністю  України»  за багаторічну активну громадську діяльність та вагомий особистий внесок у справу соціального захисту осіб з інвалідністю – нашого бібліотекаря і ведучої дійства – Свинаренко Ганну Федорівну. Дуже приємно, що наші земляки з особливими потребами отримують нагороди в різних галузях. Кожного року проходить обласний літературно-музичний конкурс людей з інвалідністю «Перлини Півдня», на якому березанці беруть призові місця. За результатами конкурсу Подяками Миколаївської обласної ради нагороджені в номінації  «Народні мотиви»» (поезія) ІІ місце - Голотюк М.П.; ІІ місце в номінації «Проза» - Чередніченко О.М.

  Сьогодні особливої поваги заслуговують ті інваліди, які не впали в розпач, не замкнулися в чотирьох стінах, а в силу своїх можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті і займаються спортом. Грамотами  нагороджені Ахмет Олександр Сергійович та Ізбаш Сергій Вікторович за активну життєву позицію та участь в ІХ обласній спартакіаді серед людей з інвалідністю.

          Справжньою прикрасою та гордістю району є дві милі жіночки, які своїм талантом полонили серця не тільки земляків, а й всієї області. Це Гавран Марія Степанівна та Олійник Ганна Іванівна. В їхніх роботах передається вся любов до рідного краю та до життя. 

Родзинкою на зустрічі звичайно ж був співочий колектив «Калинонька», який вже завоював у всіх успіх і шанування. Їхній спів зробив атмосферу в залі теплішою, і наповнив серця присутніх любов’ю і добротою.

Доброта і милосердя – два крила на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги. Доброта людини – у її погляді, лагідних очах, щирій посмішці. А ще в доброму і привітному слові. Часом  нам так не вистачає його! Кажуть, що словом можна вилікувати, оживити, якщо воно чуйне та сповнене безмежної доброти. Тож давайте приділяти більше уваги людям з обмеженими фізичними можливостями, дарувати їм усмішку, добре слово. Сьогодні, на цій зустрічі, нам це вдалося! І нехай в їхніх життях не все так добре, але частинку тепла і доброти кожен з присутніх зберіг в своєму серці. 

 

Всі події →