Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Зустріч з письменницею у бібліотеці.

29/11/2018

28 листопада 2018 р. у обласній бібліотеці для дітей ім.В.Лягіна відбулася зустріч з молодою письменницею  Іриною Дзюбій. Наша гостя презентувала дітям свою першу книжку «Пригоди феї Маргаритки», яка вийшла  у видавництві «Ранок».

На зустріч з письменницею завітали першокласники школи №59. Діти активно та з великим задоволенням спілкувалися з автором книги.

Зокрема, пані Ірина повідала дітям історію створення своєї книги. А саме – що вона була написана для її племінниці  Поліни, ровесниці наших юних читачів. Тому вона вийшла такою цікавою  і по-дитячому доброю.

У свою чергу, маленькі читачі задавали письменниці безліч питань, ділилися враженнями про почуте і прочитане. А ще багато фантазували, і навіть вигадували нові пригоди головної героїні книги – феєчки Маргаритки.

А ще діти мали змогу віртуально побувати у видавництві «Ранок», завдяки якому книга побачила світ. Вони познайомилися з роботою команди видавців та процесом створення книги, могли порівняти друкарський станок з далекого минулого з його сучасним родичем.

Зустріч вийшла  цікавою ще й тому, що в залі був присутній чоловік Ірини Дзюбій – Олександр. Завдяки йому діти ознайомилися з його професією пожежника. Адже Олександр є справжнім льотчиком і командиром пожежного  гвинтокрила.

Тож зустріч вийшла цікавою, емоційною,веселою та дуже пізнавальною. Ми впевнені, що дітвора надовго запам’ятає  ії, а фея Маргаритка та її друзі будуть жити на полицях нашої бібліотеки і радувати  читачів.  А на згадку кожна дитина отримала «компліментик» з побажаннями від письменниці  та казкових героїв.

 

Всі події →