Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Проведено обласний «круглий стіл» на тему «Роль шкільної бібліотеки в реалізації освітніх стандартів Нової української школи».

22/11/2018

21 листопада  2018 року Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.О. Лягіна спільно з Миколаївським  обласним  інститутом післядипломної педагогічної освіти провела  обласний  «круглий стіл» на тему «Роль шкільної бібліотеки в реалізації освітніх стандартів Нової української школи» для працівників бібліотек закладів загальної середньої освіти   м. Миколаєва,  а також працівників  бібліотек, що обслуговують для дітей на Миколаївщині.

     Круглий стіл відкрили Поддубна Лариса Олександрівна, заступник начальника управління культури, національностей і релігій Миколаївської облдержадміністрації, начальник відділу закладів культури та охорони культурної спадщини, Жайворонок Тетяна Анатоліївна, директор Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім.  В. О. Лягіна, заслужений працівник культури України, та Гич Галина Миколаївна, завідувач кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент.

Модераторами заходу були Картузов Костянтин Миколайович, директор Науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва та Романченко Олена Леонідівна, заступник директора Миколаївської обласної бібліотеки для дітей  ім. В. О. Лягіна.

Коло  питань  «круглого столу»,  що запропонували  для обговорення  викладачі кафедри теорії  й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної складалось з таких тем: «Меми як засіб залучення до читання учнів  ХХІ століття», «Сучасні ролі бібліотекаря Нової української школи», «Дизайн  сучасної бібліотеки закладу загальної середньої освіти», «Художньо-естетичний розвиток учнів  як стратегія Нової української школи».

Також учасники  круглого столу   взяли  участь у  ситані (ситуаційному аналізі) на тему: «Формуємо ключові компетентності дитини: бібліотека + школа + сім’я», модератором якого була Романченко Олена, заступник директора Миколаївської обласної бібліотеки для дітей  ім. В.О. Лягіна.

 Трансляція  круглого столу  проходила в он-лайн режимі на відеоресурсі YouTube каналі «Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. Лягіна» (https://www.youtube.com/watch?v=wM7ZLbnVq_A)

Всі події →