Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Обласна бібліотека для юнацтва взяла участь у Всеукраїнському форумі молодіжних працівників у Дніпрі.

08/11/2018

З 5 по 7 листопада 2018 року у м. Дніпро проходив Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць, організатори якого Міністерство молоді та спорту, Державний інститут сімейної та молодіжної політики, управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

Учасниками Форуму стали молодіжні працівники, фахівці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на регіональному та місцевому рівнях, дослідники молодіжного середовища, в тому числі представник Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва, завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді Андрій Алієв.

Після офіційного відкриття молодь зі всієї України долучилася до флешмобу «Вінок Єдності». Заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема презентував рекомендації Ради Європи країнам-членам щодо молодіжної роботи. Міжнародним досвідом поділилися: керівник проектів демократичного врядування ПРООН Маркус Бранд; координатор SALTO Eastern Europe and Caucasus Resource Centre Андрій Павлович (Польща), який розповів про діяльність SALTO YOUTH та Європейський корпус солідарності; заступник директора Естонського центру молодіжної роботи Каур Коці ознайомив з кваліфікаційним стандартом молодіжного працівника в Естонії.

Хлопці та дівчата відвідали «Молодіжний центр Дніпра», «Освіторіум», «Кузню української інтелігенції», молодіжний центр «Даруємо радість», де проходили різні тематичні сесії, модеровані та панельні дискусії щодо стратегії молодіжної політики в Україні, «Hard Talk» з переможцями «Кращих практик молодіжної роботи-2017», паралельні воркшопи.

Під час Форуму відбулася урочиста церемонія нагородження переможців кращих практик молодіжної роботи та вручення почесних грамот від міністра молоді та спорту Ігоря Жданова тренерам програми «Молодіжний працівник» за вагомий внесок у розвиток програми та молодіжної роботи. Почесну грамоту отримав і Андрій Алієв, який презентував роботу молодіжного простору в юнацькій бібліотеці для миколаївської молоді.

 

Всі події →