Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Поетична зустріч з миколаївською письменницею Тетяною Куприєвич та презентація її поетичної збірки «Карнавал» в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка.

08/11/2018

7 листопада в бібліотеці відбулася творча зустріч з цікавою, обдарованою письменницею – Тетяною Куприєвич. Тетяна Владиславівна частий гість у бібліотеках нашого міста, вона з великим задоволенням приходить на зустрічі з дітлахами. Сьогодні наша гостя прийшла не одна, а з художником-ілюстратором – Алісою Грабко.

Пише автор, як для дітей, так і для дорослих. Книги не застоюються на полицях, їх читають із задоволенням діти. А надихає на написання дитячих книг її син - Ромочка.

В даний момент вже написано три невеликі дитячі книги  («Съедобная азбука», «Мамин день» і «Азбука имен»), ліричні збірки «Счастье есть» та «Размышление».

Всі збірники Тетяни Владиславівни пронизані любов'ю, теплом, світлом. Наша гостя пише для дітей про  те, що їм близько і цікаво.

          В ході інтерактивного діалогу, голосних читань з учасниками зустрічі, присутні познайомилися з новою збіркою «Карнавал», обговорювали прочитане. Це збірка віршів та загадок для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Її вірші та розповіді вчать дружити, любити сім’ю, поважно ставитися до людей, веселитися, любити природу та тварин.

Тетяна Владиславівна була разом з миколаївською художницею-ілюстратором – Алісою Едвіновною Грабко, яка допомагала зробити книгу яркою та цікавою. Художниця розповіла дітям як створювалася книга, про наробки та ескізи до неї, техніку створювання ілюстрацій.

Присутні отримали від гостей кольорові календарі на наступний рік з переліком творів авторки та місця, де їх можна придбати. Побажали  Тетяні Владиславівні та Алісі Едвіновні творчого натхнення, здоров’я маленькому Ромі. Тетяна Куприєвич подарувала дитячим бібліотекам міста свої книги. Фото - та автограф-сесія з письменницею та ілюстратором книги, художницею Алісою Грабко напам’ять.

Всі події →