Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Відкритий діалог “У теплі людських сердець” - обласна бібліотека для юнацтва

09/10/2018

9 жовтня, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, за давньою доброю традицією працівники обласної бібліотеки для юнацтва завітали до Миколаївського геріатричного пансіонату з щирими привітаннями і солодкими гостинцями.

            У теплій атмосфері поспілкувалися з підопічними пансіонату — особами похилого віку та з інвалідністю — на різні теми: здоров'я, творчості (адже багато з присутніх дуже творчі особистості), цікавих подій, що відбулися в пансіонаті за останні 3 місяці. Як завжди, не обійшлося без спогадів про їх рідних, про дитинство і юність, кохання і трудову діяльність, перебиранням фотокарток... Бібліотекарі підготували для присутніх поетичну добірку і зворушили їх віршами про людську осінь, яка, як і в природі, буває різною, миколаївських поетів: Тетяни Фурсової, Наталії Іванової, Тетяни Купрієвич, Надії Щедрової. Не зважаючи на свій поважний вік, під час музичної програми “Душі пісенний вернісаж” підопічні пансіонату азартно та емоційно відгадували назви пісень своєї молодості, виконавців, і навіть наспівували цілі куплети.

         А на завершення зустрічі — теплі обійми, щирі побажання довгих літ здоров'я і обіцянка зустрітися і поспілкуватися напередодні Різдва.

 

Всі події →