Головна | Адміністративні послуги | Громадське обговорення | Оголошення |
23/09/2018
• квартал від вул. Потьомкінської до вул. Шевченка – книжкові виставки від обласних бібліотечних закладів та творча програма у виконанні артистів Миколаївського академічного обласного театру ляльок; Робота обласної бібліотеки для дітей була представлена трьома локаціями: «Читай», «Твори», «Грай». В рамках локацій демонструвалася робота гуртків, клубів бібліотеки, методична та бібліографічна робота, найкращі зразки дитячих книжок, а також рекламний відеоролик про бібліотеку. Всі бажаючі мали змогу взяти участь у майстер класі по виготовленню святкової листівки, сфотографуватися у вигляді літературного героя, скласти пазл та проявити власну фантазію малюнком на асфальті. Обласна бібліотека для юнацтва представила краєзнавче лото "Письменники Миколаївщини"; літературні пазли "Українські та зарубіжні письменники"; інтелектуальні ігри "Що? Де? Коли?"; фотосушку "Читач. Бібліотека. Книга"; презентацію кращих робіт обласного конкурсу молодіжної творчості "Наша спадщина" та ін. Бібліотекарі обласної універсальної наукової бібліотеки підготували для городян та гостей міста творчу бібліомайстерню з виготовлення «3D- листівки у техніці «pop-up» та бліц-вікторину «А що ти знаєш про рідний край?», де потрібно було продемонструвати свої знання з історії, культури, біографій видатних особистостей краю. Зустрічали гостей заходу у яскравих костюмах працівниці бібліотеки – учасниці арт-шоу «Бібліотечні моделі». Інтерес присутніх викликала книжкова виставка «Люблю тебе, мій краю рідний», де були представлені фотоальбоми, енциклопедичні видання, довідники з історії та культури краю, видання до ювілеїв та з історії районів Миколаївської області. Крім того, багатьох зацікавила виставка фотографій «FotoКрай: Миколаївщина в об’єктиві», де були представлені фотографії мальовничих краєвидів та архітектурної спадщини нашої області.
У святковий вінок вплели свої здобутки і творчі колективи Обласного палацу культури.
Ведучий Роман Власенко та учасники концертної програми запропонували здійснити подорож до шести природних перлин Миколаївщини: Національного природного парку «Бузький гард», регіонального ландшафтного парку «Гранітно-Степове Побужжя», державного заповідника «Трикратський ліс», унікального природного комплексу «Актовський каньон», регіонального ландшафтного парку «Приінгульський», Національного природного парку «Білобережжя Святослава».
Зразковий ансамбль танцю «Юнги» та їх керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова стали до вітрил і відкрили концертну програму.
Пісня Оксани Білозір та Марка Тайтлера «Мрія – це ти» у виконанні солістки Обласного палацу культури Ірини Сєрой допомогла створила гарний святковий настрій.
Творчий тандем зразкового ансамблю танцю «Юнги» та Ярослава Стремецького запросив на гостини «Василину». Цю пісню Іван Попович написав ще 1982 році. Нове прочитання нова отримала у 2013 році, коли вийшла кавер версія гурту «Дідзьо» на вказану пісню. «Василина» увійшла до репертуару нашого Ярослава, і вже має широке коло прихильників.
Керівник зразкового вокального ансамблю «Привіт» Галина Бардадим давно помітила хороші вокальні здібності Івана Курбатова. Йому вдається передати характер пісні. Виступи Івана є безпосередніми та щирими, і завжди знаходять відгуки у серцях вдячних слухачів.
Солісти народного ансамблю бального танцю «Грація» Данило Лещинський та Анна Коваль (керівник Роман Гусаков) подарували присутнім танцювальну композицію «Zorro».
А солісти народного ансамблю танцю «Суднобудівник» (керівник Антон Смирнов) виконали композицію із золотого фонду уславленого колективу - «Молодицю я любив».
Зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» досяг значних успіхів у таких напрямах як танцювальне шоу, хіп-хоп, хаус, джаз-фанк, брейк-данс. Керівником колективу Катериною Алексєєвою створені вдалі приклади об'єднання танців хіп-хоп культури з іншими танцювальними напрямками. Тож цього дня прихильники «Пасадени» спішили на їх виступ.
А завершила концертну програму солістка зразкового вокального ансамблю «Привіт» Анастасія Якименко. Вона бере участь у роботі колективу з 3-х років. На сьогодні, завдяки своєму педагогові Галині Бардадим, Анастасія стала популярною виконавицею, перед якою розкриваються широкі горизонти.
22 вересня на сцені Обласного палацу культури пройшов ІІ-й Всеукраїнський фестиваль ромського мистецтва «Бахтале збирає друзів» до 40-річчя ансамблю циганської пісні «Бахтале». У фестивалі брали участь ромські творчі колективи з Вінницької, Київської, Дніпропетровської, Харківської, Херсонської, Житомирської, Одеської та Миколаївської областей.
23 вересня клуб східних культур Обласного палацу культури та Йога-центр «Інсайт» (керівник Ірина Ільїнська) подарували прем’єрний показ філософської вистави «Іди за мною». На виставі була присутня автор п’єси – Євгенія Мішанкіна, миколаївський музикант, актриса, художник, поетеса.
• квартал від вул. Шевченка до вул. Адмірала Макарова – святкова програма у виконані колективів Обласного палацу культури, студентів Миколаївського коледжу культури і мистецтв, музичні номери у виконані музикантів Миколаївської обласної філармонії та студентів Миколаївського коледжу музичного мистецтва;