Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Підведено підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «ЛІДЕР ЧИТАННЯ».

11/09/2018

 Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна спільно з управлінням культури, національностей та релігій Миколаївської обласної  державної  адміністрації протягом квітня – вересня ц.р. проводила обласний тур для читачів-дітей «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» (в рамках Всеукраїнського конкурсу «ЛІДЕР ЧИТАННЯ»).

      Всеукраїнський конкурс «ЛІДЕР ЧИТАННЯ»  проводиться за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей, спеціалізованими бібліотеками України для дітей за сприянням Міністерства культури України, Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY.

      Основною метою Конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу дітей України; пошук нових дієвих та гармонійних форм національно-патріотичного виховання; заохочення дітей та підлітків до систематичного читання; популяризація та підтримка дитячого читання; підвищення ролі книги серед дітей; заохочення юних до змістовного дозвілля; підвищення міжнародного авторитету України.

      Юні читачі бібліотек області (учні 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності),  які читають книжки та є активними учасниками різноманітних бібліотечних програм підтримки читання: беруть участь у волонтерських, творчих, рекомендаційних та PR-напрямах програм читання, обговореннях книжок, зустрічах з авторами, а також позиціонують себе як постійних  читачів бібліотеки, активно долучилися до творчого конкурсу. Дуже приємно, що участь у конкурсі беруть читачі бібліотек ОТГ Миколаївської області.

      Кожен учасник представив на розгляд журі порт фоліо і презентацію самого себе як лідера читання, а це більше 20 конкурсних робіт з бібліотек 14 районів  та м. Миколаєва. Юні читачі демонстрували свою майстерність, творчо поєднуючи показ і розповідь у презентації своїх досягнень на ниві дитячого читання, активну участь у культурному житті бібліотеки.

     До складу журі конкурсу ввійшли: заступник начальника, начальник відділу закладів культури та охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної  державної  адміністрації Поддубна Лариса Олександрівна, директор Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна, заслужений працівник культури, нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, лауреат обласної премії М. Аркаса Жайворонок Тетяна Анатоліївна, Миколаївська письменниця, член спілки письменників України, лауреат обласної премії М. Аркаса Чижова Людмила Яківна, заступник директора Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна Романченко Олена Леонідівна та  завідуюча відділом обслуговування учнів 5-9 класів Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна  Чмельова Ганна Леонідівна.

        Керуючись положенням про Всеукраїнський конкурс «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» та положенням про обласний тур «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» журі, розглянувши роботи учасників конкурсу, ухвалило визнати переможцем:

Філімоненко Ярославу з с. Добре Баштанського району (7 кл.). Вітаємо переможця!

     Обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна щиро вітає  переможця  і всіх учасників конкурсу та висловлює подяку бібліотекарям - організаторам конкурсу на місцях.

 

Всі події →