Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Спортивний квест у бібліотеці!

10/09/2018

9 вересня до Дня фізичної культури та спорту  Миколаївська обласна  бібліотека  для дітей ім. В.О. Лягіна організувала  для юних миколаївців квест "SPORT перегони" та запросила вельмишановного гостя - відомого боксера  Віталія Волкова.

 

Віталій Волков - майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу серед військовослужбовців 2006 року, бронзовий призер Кубка світу, неодноразовий Чемпіон України 2004, 2005 і 2007 рр., Президент спортивної федерації «Іфіт», член Комісії «Екологія і спорт» Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області та тренер ДЮСШОР №6.

Разом з гостем діти, розділившись на 4 команди, вирушили на пошуки скарбу. Учасники квест-гри залюбки долали всі перепони – усілякі   різноманітні цікаві завдання, бігаючи від зупинки до зупинки:

- "Присідання з сюрпризом";

- "Розумні кеглі";

- " Спортивна майстерня"

- "Майстер-класи із зарядки!

- Здоров'я буде у порядку!"

- "Кульковий бадмінтон" тощо.

Але неочікуваною виявилася остання зупинка, яка об'єднала усі команди в одну, аби граючи у рухливі ігри, мати змогу заробити підказки, які допомогли дітям знайти ключ. Бо як виявилося, всіх було замкнено на замок у читальній залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів. Лише активність, наполегливість та кмітливість дітей та їх батьків допомогли знайти ключ у чарівній скрині з цукерками!

День фізичної культури та спорту у бібліотеці подарував всім незабутні враження та нові приємні знайомства!

 

Всі події →