Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Обласний палац культури привітав рідне місто з днем народження!

09/09/2018

В суботу, 8 вересня, місто Миколаїв відзначало своє 229-річчя від дня свого заснування. У цей день святкували свої дні народження Житомир, Вінниця, Луцьк та  Дніпро.

 Для миколаївців була запланована різнопланова культурно-розважальна програма. Однією із найяскравіших сторінок свята були виступи колективів Обласного палацу культури, які своїми творчими доробками освідчилися в коханні  своєму улюбленому місту. 

Відкрив концертну програму діксі-бенд під управлінням Андрія Чернова. Музиканти цього колективу мають багатий досвід виступів на святах та розважальних програмах, як в Миколаєві, так і за його межами. У його репертуарі безліч популярних композицій вітчизняних та зарубіжних авторів. Характерною ознакою діксі-бенда є висока виконавська майстерність та популярність серед жителів міста.

Лілія Круміленко, лауреат міжнародних конкурсів,  соліста народної оперно-вокальної студії (керівник Анатолій Сорочан), подарувала слухачам пісню миколаївських авторів Наталії Круміленко та В’ячеслава Качуріна «У яхт-клубі». А солістка студії Тетяна Герман розповіла присутнім як «Грає сонце в чистих водах» нашого Південного Бугу.

 Камерний хор (керівник Валентина Вольська) теж включив до програми свого виступу твори Володимира Горбенка та В’ячеслава Качуріна «Хвилі Бугу». 

Ці автори широко відомі на Миколаївщині. Вони  з теплотою та ніжністю  оспівують наш Причорноморський край, вшановують людей, які трудяться задля  його процвітання.

Миколаївщина дала світу багато талановитих особистостей Вони не раз спалахували на сцені Обласного палацу культури. Відкриттям є і Анастасія Якименко, солістка зразкового вокального ансамблю «Привіт». Вона має вже неабияку популярність серед слухачів  різних вікових категорій. Своїми яскравими творчими здобутками Анастасія завдячує талановитому педагогу Галині Бардадим.

Серед юних зірочок Палацу -  солісти зразкового вокального ансамблю «Фреш-тайм» Дар’я Домаскіна та Ярослав Стремецький До речі, керівник цього колективу Катерина Тихонова була учасницею проекту «Голос країни».

Жодна концертна програма не обходиться без провідних хореографічних колективів Палацу.

Вже понад 50 років дарують  свою яскраву творчість народний ансамбль  танцю «Суднобудівник» (керівник Антон Смирнов), народний ансамбль бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков) та зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова). Вони з честю продовжують славні традиції та вписують сторінки в історію цих уславлених хореографічних колективів.

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексеєва) – наймолодший в танцювальній сім`ї Палацу, проте давно і впевнено заявив про себе.

Цього дня наші танцювальні колективи виступали на різних концертних площадках, радуючи глядачів різнобарвною палітрою своїх  виступів. Їх творчість добре відома в Україні та за її межами.

Ніхто із жителів та гостей міста не залишився без яскравих вражень від виступів колективів та солістів Обласного палацу культури.

У фіналі  солістка   хору ветеранів  Ірина Сєрая  та всі учасники концертної програми побажали присутнім миру, любові, щастя і здійснення найзаповітніших мрій!

 

 

Всі події →