Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
1 вересня в обласній бібліотеці для дітей ім.В.О.Лягіна

01/09/2018

І знову вересень. І знову відкриваються двері усіх шкіл України. І знову школярики летять за новими знаннями. Бібліотекарі відділу обслуговування дітей дошкільників та учнів 1-4 класів  Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна для читачів 4-х класів школи № 59 провели інтерактивний урок «Я люблю свою країну».

Читачі охоче демонстрували свої знання, відповідаючи на запитання сканворду та кросворду, разом визначали рекорди України, знайомилися і подорожували сімкою архітектурних чудес України і, звичайно, ділилися своїми враженнями від літніх мандрів Україною.

Відділ обслуговування учнів 5-9 класів провів свій святковий захід у форматі гри-подорожі «З Україною в серці»  для учнів ЗОШ №13, 53 та гімназії №2.

На учасників мандрівки чекали різноманітні завдання на зупинках «Символи нашої держави», «Знай наших», «Традиції та культура», «Моя українська мова» та «Україна моєї мрії».

Учні залюбки розшифровували  державні символи України у грі «Чарівний квадрат», брали участь у конкурсах «Відгадай зірку», «Українські смаколики», «Коса – дівоча краса» та «Зрозумій мене».

Найбільше вразила присутніх зупинка подорожі «Знай наших». Бібліотекарі познайомили з видатними постатями України, як з історичними, так і з сучасними. Серед них: Євгенія Пірог – письменниця, волонтер, огранізатор багатьох читацьких проектів, Діма Ружевич – наймолодший директор приватної бібліотеки, рекордсмен Книги рекордів України та Юрій Журавель - лідер та вокаліст гурту «От Вінта!», художник, аніматор, громадський діяч, актор і сценарист, автор календаря-галереї «Знай наших».

Учні активно сприймали інформацію, яка доповнювалася медіа презентацією та відеорядом.

А на завершення, надихнувшись відеопобажанням  відомого всім Вітальки (Гаріка Бірчи) «Якою я бачу свою Україну», і самі щиро висловлювали свої думки про майбутнє Батьківщини та її щасливу долю.

 

 

Всі події →