Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу проектів "Мої права - моє життя".

31/08/2018

           31 серпня завершився обласний тур Всеукраїнського конкурсу проектів «МОЇ ПРАВА — МОЄ ЖИТТЯ», що проводиться за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей. Конкурс було  започатковано на виконання Указу Президента № 361\2017 від 14.11.2017 р. «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Метою Конкурсу є формування у дітей правової культури громадянина України, що складається зі свідомого ставлення до своїх прав і обов'язків перед суспільством і державою; ознайомлення дітей зі своїми правами, обов'язками та відповідальністю згідно з чинним законодавством України та Декларації ООН про права дитини; розвиток інтересу до правових відносин; сприяння поглибленню правових знань та формуванню правової свідомості — сукупності правових уявлень, поглядів, переконань і почуттів, що визначають ставлення особистості до вимог законів, регулюють її поведінку в конкретній правовій ситуації.

          У конкурсі взяли участь 8 дітей з 5- ти  бібліотек області віком від 14 до 17 років (три індивідуальні та  дві колективні роботи).

          Щасливську бібліотеку – філію Березанської ЦБС представила Назаренко   Елла Олександрівна (учениця 10 класу з с. Щасливе Березанського району ) - проект «Мої права – моє життя».

         Рибаківську бібліотеку КЗ «Коблівська публічна бібліотека» -  Демська Катерина Олександрівна (учениця  9 класу з с. Рибаківка Березанського району) - проект «Мої права – моє життя».

КЗ Коблівську публічну бібліотеку -  Григорян Айк Гарникович (учень 9    класу з с. Коблеве Березанського району (консультант Григорян  Валентина Сергіївна) – проект «Мої права – моє життя».

Від Кривоозерської ЦБС – колективна робота учнів 9-В класу з смт. Криве Озеро: Рибіцька Аліна, Бойко Кароліна, Герніченко Ангеліна під керівництвом вчителя історії та правознавства ЗОШ №1 І – ІІІ ступенів Коваль Антоніни Іванівни -  проект «Мої права – моє життя».

Токарівську бібліотеку-філію КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради – колективна робота з смт. Токарівка  Веселинівського району: Горбенко Олександр учень 9 класу, Горбенко Ганна  учениця 8 класу та  консультант проекту Горбенко Оксана Григорівна  бібліотекар Токарівської бібліотеки -  філії. - проект «Мої права, мої обов’язки».

До складу журі було вкючено фахівців: головного спеціаліста-юристконсульта управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації Долову Христину Сергіївну та старшого інспектора  з особових доручень відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини НПУ Семикіну Марину Миколаївну.

         Керуючись положенням про Всеукраїнський конкурс проектів «Мої права – моє життя» журі, розглянувши роботи учасників конкурсу, ухвалило визнати переможцями:

       У номінації «Індивідуальна робота» – проект «Мої права – моє життя» Назаренко Олександри, читача Щасливської бібліотеки-філії Березанської ЦБС, учениці 10 кл. 

       У номінації «Колективна робота» -  проект «Мої права, мої обов’язки», читачів Токарівської бібліотеки-філії Комунального закладу «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради.

       Організатори та журі висловлюють вдячність дітям та їхнім керівникам за активну участь у конкурсі. Дуже приємно, що участь у конкурсі беруть і бібліотеки ОТГ.

 

Всі події →