Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Патріотичний квест "Україна починається з тебе" в обласній бібліотеці для дітей ім.В.О.Лягіна

23/08/2018

23 серпня у відділі обслуговування учнів 5-9 класів Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім..В.О.Лягіна панувала святкова атмосфера. Адже, читачі відзначали найголовніше свято нашої держави – День Незалежності України .

Діти разом з батьками здійснили інтелектуально-пригодницьку подорож у формі патріотичного квесту «Україна починається з тебе», розділившись заздалегідь на 4 команди «Тризуб», «Прапор», «Коституція» та «Булава».

Під час гри на учасників чекали цікаві та пізнавальні завдання, такі як: “Чарівний квадрат”,  конкурс «Так чи ні», шифровка «Чиє це  ім’я?», гра юних мовознавців «Сірник чи сирник?» та багато інших.

Граючись, діти відкривали для себе багато нового та цікавого: надбання українців, українську кухню, традиції та культуру рідної країни.

А календар-галерея «Знай наших» допоміг зануритися у захоплюючу подорож по історії України та надихнув читачів більше дізнатися про визначних постатей своєї Батьківщини.

На останній зупинці всі команди зібралися разом і дружньо взяли участь у акції до Дня прапора «Наш жовто-синій оберіг» та танцювальному флешмобі «Єдина Україна».

Наприкінці свята на всіх чекав приємний творчих сюрприз - майстер-клас з виготовлення патріотичного браслету, який залишиться на згадку про сьогоднішню зустріч.

Віримо, що такі заходи згуртовують та виховують справжніх патріотів своєї держави!

Вітаємо всіх з Днем Незалежності України!

 

Всі події →