Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
При Кривоозерській районній бібліотеці для дорослих створився жіночий клуб «Затишок», для тих, кому за..

27/07/2018

 

В переддень   свята, 1030 - річчя хрещення  Київської Русі - України, до бібліотеки радо поспішали жінки статного віку. На них чекала низка приємних заходів, а саме: ведучі  Ріта Вусатенко та Алла Лаврик, оператор комп’ютерного набору Вадим Тхорук, підготували  історико – краєзнавчий, літературно – музичний круїз «Святині Київської Русі» та літературно- світлинну виставку.

«То був час особливої Божої ласки, коли вибранець з поміж нашого народу великий князь Володимир стоячи на  березі Дніпра, який став у цей священний і величний день Йорданською купіллю Хрещення для наших предків, у духовному захопленні молив Бога: «Христе Боже, Творче неба і землі, зглянься на нових людей цих, і дай їм, Господи, пізнати тебе, істинного Бога.. утверди в них віру праву і волю непохитну. А мені поможи, Господи, проти врага – диявола, щоб  надіючись на Тебе  і на Твою силу, одолів я підступи його.»

Захід відкрила Раїса Черепанова, директор закладу чудовими словами вірша «Час для себе», це був як епілог теми, чому   проводиться такий захід саме для жіноцтва.

По завершенню  першої частини  відбулося організаційне   засідання жіночого клубу,  директор пояснила мету роботи клубу,які теми плануються розкриватися на зібраннях. На першому засіданні волонтер, партнер  бібліотеки Тетяна Желєзняк     провела майстер – клас «Декупаж по дереву та посуди», показала гарну, колоритну  виставку своїх робіт. Заняття  проходило жваво і дуже цікаво, кожна несла додому по кілька виробів, зроблених своїми руками. Дякували  працівникам бібліотеки та Тетяні Желєзняк за чудову зустріч.  Тамара  Лантух, від  імені присутніх дякувала директору та працівникам,  прочитала дуже зворушливий і теплий вірш. На завершення було чаювання  та колективне фото і щире бажання зустрітися ще не раз.

На заході побували Людмила Зелененька,  завідувач сектора культури, Галина Лисканич, гол спеціаліст, Ольга Івахніна, бухгалтер сектора культури РДА.
      Відрадно відмітити, що всі працівники  центральної районної бібліотеки   працювали як одтин  злагоджений механізм. Спільна робота дала позитивний настрій.

Всі події →