Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Вже добігає кінця обласна акція-challenge (далі-акція-челендж) відеопрезентацій читаючих сімей «У нас в родині усі люблять книгу».

06/06/2018

Акція-челендж  проходить з 02 квітня по 08 червня 2018 року в рамках виконання Плану заходів популяризації сімейного читання в бібліотеках Миколаївської області у 2018 році. Основною метою  Плану  є  посилення активних спільних дій  бібліотек Миколаївської області у підвищенні якості діяльності  на допомогу родині.

Саме тому Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.О. Лягіна запропонувала читацьким родинам бібліотек з усіх куточків Миколаївщини створити відеопрезентації та розмістити їх в Інтернеті з позначкою #ЧитанняРодинаКнига. Учасники-родини, що зголосилися взяти участь у зазначеному заході, по черзі передавали один одному челедндж за допомогою логотипу Акції із закликом «Ти - наступний учасник».

Зазначимо, що кожна родина у відеопрезентації представляла себе  читаючою, і закликала усіх до спільного читання книг, як корисного засобу  родинного спілкування та відпочинку.

На сьогоднішній день  вже  більше 40 читацьких родин з різних куточків Миколаївщини  створили свої  відеопрезентації.

Приємно відзначити, що в Акції відгукнулися взяти участь читаючі родини з сільських бібліотек районних ЦБС: Єланецької -  Великосербулівська,  Маложенівська, Великосолонівська та Ясногородська та Снігурівської  - Галаганівська та Євгенівська.

 Також учасниками Акції стали родини з публічних бібліотек ОТГ  - Веселинівської та Доманівської селищних рад, Куцурубської та Коблівської  сільських рад.

Дякуємо всім учасниками  за активний внесок у нашу загальну справу. Усі презентації родин є цікавими і неординарними.

Ресурсом накопичення усіх відеопрезентацій читацьких родин є відеоблог «Book-net» (http://bookknet.blogspot.com) Миколаївської обласної бібліотеки для  дітей  ім. В.О. Лягіна, на якому створено сторінку під назвою «Обласна акція-challenge#ЧитанняРодинаКнига». Там можна переглянути усі продукти, створені  родинами.

 

 

 

Всі події →