Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Адміністративна реформа та бібліотечне обслуговування дітей.

30/05/2018

Про актуальні питання бібліотечного обслуговування дітей в умовах децентралізації, перспективи розвитку та виклики, які постали сьогодні перед бібліотечними закладами, йшлося 30 травня 2018 року під час проведення обласного фокус-семінару «Бібліотечне обслуговування дітей в умовах адміністративної  реформи: актуальні питання і виклики часу».  

 

Організатором професійного заходу виступила Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.О. Лягіна, яка запросила до участі в ньому фахівців спеціалізованих бібліотек для дітей  Миколаївщини, представників  бібліотек об’єднаних громад області, експертів, фахівців Національної бібліотеки України для дітей, Обласної універсальної наукової  бібліотеки  ім. О. Гмирьова,  науково-педагогічної бібліотеки  м. Миколаєва, Хмельницької обласної бібліотеки для дітей  ім. Т. Г. Шевченка (он-лайн).

  З привітальним словом до присутніх звернулись Димитров Михайло Федорович, начальник управління культури, національностей та релігій  Миколаївської облдержадміністрації, Дзюба Наталія Йосипівна, заступник генерального директора з інформаційних технологій Національної бібліотеки України для дітей  та Жайворонок Тетяна Анатоліївна, директор обласної бібліотеки  для дітей ім. В.О.Лягіна.

Фокус-семінар складався з трьох модулів, зміст яких було направлено на  розкриття наступних актуальних тем: «Адміністративна реформа і бібліотеки», «Впровадження універсальної десяткової класифікації  (УДК): наближення до європейської бібліотечної практики», «Змістовні пріоритети сучасного бібліотечного обслуговування дітей».

  Підсумки обласного фокус-семінару підвела директор бібліотеки Жайворонок Тетяна Анатоліївна, яка побажала учасникам семінару – представникам бібліотек, що обслуговують дітей, віри, наполегливості, ініціативності у створенні сучасного бібліотечного простору для читачів-дітей у своїх громадах.

 

Всі події →