Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Болгарія – дивовижна та неповторна.

24/05/2018

23 травня в обласній бібліотеці для дітей ім. В.О.Лягіна пройшов літературний вояж «Болгарія дивовижна і неповторна», проведений в рамках проекту «Дружать діти - дружать народи». Захід увійшов до програми XV обласного фестивалю слов’янських народів до дня слов’янської писемності та культури .

 

Під час заходу гості, семикласники ЗОШ№7, дізналися про нетлінні скарби болгарського народу. Адже Болгарія представляє собою історичний перехрест, населений з давніх часів різними народами. У їх «пам’яті» живуть давні цивілізації, що залишили  незабутній відбиток на культурі та історії.

Про Болгарію, як і про будь-яку іншу країну, можна багато й красиво говорити, розповідати про природні красоти та пам’ятки , неповторну болгарську кухню тощо. Але  неможливо осягнути всі найяскравіші і найважливіші особливості цієї країни, бо вони безмежні.

На всіх присутніх чекала не лише цікава інформація, але різні ігри, такі як: «Збери прислів’я», «Що зайве?», «Зрозумій мене», перегляд електронної презентації.

На свято завітали директор центру болгарської мови та культури, директор недільної школи при громаді І. Вазова Колот Ольга Дмитрівна та юні вихованці школи. Ольга Дмитрівна поділилася своїми враженнями про дивовижну природу, культуру та національні надбання  Болгарії. А діти , в свою чергу, прочитали вірші мелодійною болгарською мовою та заспівали болгарських пісень. Також серед присутніх були студенти Чорноморського університету ім. Петра Могили, які представили увазі глядачів цікавинки з історії та побуту болгар.

Насамкінець, перед гостями виступили Чеботарьов Віктор Олександрович, заступник начальника управління культури, національностей та релігій ОДА, Каймаразова Лоліта Мурадівна, голова правління ради національних товариств в Миколаївській області, Жайворонок Тетяна Анатоліївна, директор ОБД ім.В.О.Лягіна.

Вони  у своїх виступах підкреслили спільність українсько-болгарської історії і традицій та побажали присутнім подальшого процвітання культур та успіхів у реалізації проекту «Дружать діти – дружать народи».

 

Всі події →