Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Сімейне свято «Травневе свято сім’ї пригадаємо усі».

17/05/2018

За вікном гріє сонечко, а у нас родинне свято – «Травневе свято сім’ї пригадаємо усі», яке проходило 16 травня у відділі обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів обласної бібліотеки для дітей ім.В.Лягіна.

До маленьких учасників майстерні книжкових чудес «Золотий ключик» завітали Усмішка та Вишнева Цукерка, які привітали усіх зі святом родини, яке щороку відзначається 15 травня. Всі діти разом з дорослими розповіли про свою дружню сім’ю. Дівчатка продемонстрували, як їхні матусі збираються на роботу, спробували себе у ролі майбутніх батьків і спробували сповити «дитину» за допомогою ляльок,показали, як вони допомагають вдома бабусям прибирати у грі «Віникобол». Усі з захопленням малювали образ своїх мам.  Дорослі стали справжніми акторами  у театрі-експромті «Теремок»,який пройшов на «ура!».Вони також впізнавали своїх діток по долоньках із зав’язаними очима. І, як завжди не обійшлося без танців. На цей раз наші дітки вивчили танок «Фіксиків», а батьки навчилися танцювати з іграшками.

Наостанок Вишнева Цукерка та Усмішка привітали майбутніх першокласників невеличкими презентами та нагородили учасників фото-конкурсу «Сімейний фотопортрет на фоні природи»,участь у якому приймало багато родин. Перше місце у конкурсі посіла родина Чубукових-мама Олександра та доньки Жасмін та Кароліна.

 

Всі події →