Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Концерт творчих колективів Миколаївського коледжу музичного мистецтва.

15/05/2018

14 травня 2018 року в концертній залі Миколаївського Обласного палацу культури відбувся концерт творчих колективів Миколаївського коледжу музичного мистецтва, а саме: симфонічного оркестру під керівництвом Олександра Луука та естрадно-симфонічного оркестру під керівництвом Андрія Криворучко. Такий концерт проходив в рамках заходів, присвячених відзначенню Дня Європи в Миколаївській області.

 

           Дві години великої концертної програми включили в себе твори великих світових та українських творців музичної класики та сучасності. Серед учасників колективів були представники всіх спеціалізацій, які існують в навчальному закладі – піаністи, естрадники, вокалісти, виконавці на струнних, духових, народних інструментах. Концерти вихованців Миколаївського коледжу музичного мистецтва завжди проходять при повних залах. Не став винятком і цей концерт. Учасники порадували слухачів віртуозним і темпераментним виконанням і викликали шквал вдячних аплодисментів.

          В концерті також взяла участь випускниця Миколаївського коледжу музичного мистецтва – солістка Національної опери України, посол миру, Гончарук Олена, яка вразила слухачів своєю віртуозністю та професіоналізмом.

 

Всі події →