Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
«Шкільні й дитячі бібліотеки на допомогу медіаосвіті».

20/04/2018

19 квітня у Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки відбулась науково-практична конференція "Шкільні й дитячі бібліотеки на допомогу медіаосвіті", організована бібліотекою спільно з управлінням освіти Херсонської міської ради для працівників шкільних і дитячих бібліотек Херсона і Миколаєва.

Представниками Миколаївщини на науково-практичній конференції, а також активними її учасниками були: Жайворонок Тетяна Анатоліївна, директор Миколаївської ОБД ім. В. О. Лягіна; Семілєт Наталія Вікторівна, директор ЦБС для дітей м. Миколаєва; Деміракі Тетяна Валентинівна, методист навчально-методичної лабораторії управління розвитком регіональної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, а також Базовкіна Мар'яна Миколаївна, завідувач шкільної бібліотеки МСШ "Академія дитячої творчості".

Відзначимо, що учасники конференції, що представляли Миколаївську область активно ділились напрацюваннями своїх бібліотек з присутніми.

Так Щука Наталія Володимирівна, провідний бібліограф Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О.Лягіна поділилася досвідом впровадження занять з інформаційної безпеки у роботу бібліотек Миколаївщини. Присутні також мали можливість детально познайомитися з медіазаняттями з інформаційної безпеки, що представлені у вільному доступі на сайти Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна, та дізнатися особливості їх створення та роботи з ними.

Бондаренко Яна Леонідівна, завідувач відділу інформаційно-комунікативних технологій ЦМБ для дітей м. Миколаєва, запропонувала учасникам огляд медіаресурсів бібліотеки ім. Ш. Кобера і В. Хоменка, проклавши "цифровий маршрут" своєї бібліотеки.

Картузов Костянтин Миколайович, директор Науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва під час свого виступу наголосив на необхідності формування бібліотекарями власної медійної культури, виробленню навичок та звички критично оцінювати інформацію, адже без цих знань сучасний бібліотекар не може створювати та навчати інших інформаційній грамотності.

Всі події →