Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Свято Книги у Березнегуватому.

18/04/2018

17 квітня 2018 року на сцені Березнегуватського районного будинку культури відбулося інтерактивне театралізоване свято книги «Під українським небокраєм книгу люблять і читають».

Його організаторами були Миколаївська обласна бібліотека для дітей  ім. В.О. Лягіна та  Березнегуватська районна бібліотека для дітей.

На свято зібралися понад 400 юних читачів-учнів Березнегуватських ЗОШ. Їх зі сцени тепло привітали начальник Березнегуватського районного відділу культури, молоді та спорту – Хижняк Ганна Йосипівна та заступник директора Миколаївської обласної бібліотеки для дітей  ім. В.О. Лягіна – Романченко Олена Леонідівна. 

Свято прикрасили яскраві художні номери колективів районного будинку культури:  хореографічного колективу «Преміум»- художній керівник Климчук Є.В., зразкового ансамблю танцю «Барви»- художній керівник Максименко Н.А., народного ансамблю сучасного танцю «Дружба» -  художній керівник Томова О.Г.

 Діти були активними  учасниками заходу: танцювали, грали в м’яча, відгадували загадки.

Впевнені свято вдалося на славу, бо в котрий раз було доведено, що саме в єдності Дитинства,  Книги та Творчості світле майбутнє нашої країни!

 

 

Всі події →