Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Весняні передзвони свят.

03/04/2018

Ще трішки і настане справжня весна – з яскравим сонечком, теплом, рясними квітучими деревами та святами. Разом з пробудженням природи від зимового сну, в Україні розпочинається цикл народних весняних свят, пов’язаних зі стародавніми віруваннями. Весна дуже багата на народні свята – то й прийшов час їх згадати.

Тож 3 квітня до обласної бібліотеки для дітей на фольклорну мозаїку завітали учні 4 класу інтернату №4. Діти згадували про Масляну, про День св. Явдохи, День Сорока святих, Благовіщення, Вербну неділю, Чистий четвер та величне християнське свято – Великдень. І не просто згадували, а ще й грали у народні ігри: «Гарячий млинець», «Великодня естафета», водили хоровод «Подоляночка», закликали весну веснянками… Але справжнім сюрпризом для всіх був майстер-клас «Жайворонки з тіста».

Взагалі, час в іграх та забавах промайнув дуже швидко і весело. А учасники майстер-класу пішли додому не з пустими руками, а з власними виробами з солоного тіста на згадку про зустріч. Як тільки могли, діти закликали весну і піснями, і іграми, і хороводами. Тож, маємо надію, що ця весна стане особливою для всіх: хай буде щастя, радість – сьогодні, завтра і весь рік!

 

Всі події →