Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
День безпечного інтернету.

12/02/2018

На початку лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету. 8 лютого в Кривоозерській ЗОШ І-ІІІ ст. №1, в рамках відзначення Дня безпечного Інтернету та в рамках шкільного проекту «5+10 клас» відбувся квест «Безпечний інтернет» серед 5 і 10 класів. Кривоозерська центральна районна бібліотека тісно співпрацює з вчителем медіаосвіти Коваль А.І. та вчителем інформатики Желєзняк Т.М. в рамках мережевого проекту «Медіаграмотність». І, ось бібліотекарів Гончарук В.М. та Кузьмінську В.В. запросили, в якості журі, на цікавий захід.

Гра проходила між двома командами «Інформатики» та «Смайлики». В командах були як учні 5, так і 10 класу, принцип - старші допомагають меншим.

Гра складалася з п’яти завдань. Ведуча гри Тетяна Желєзняк ознайомила учасників з правилами та запропонувала дати відповіді на перше завдання – вікторині «Швидкі відповіді». Найбільше вірних відповідей дала команда «Смайлики».

У другому завданні «Хто більше?» учасники за 3 хвилини мали написати якомога більше інтернет-термінів. Потім кожна команда називає одне слово по черзі. Якщо в іншій команді воно є, обидві групи закреслюють слово. Перемагає той, в кого найбільша кількість незакреслених слів. В цьому змаганні перемогла команда «Інформатики».

У слідуючому завданні «Небезпека в інтернеті», команди повинні написати також за 3 хвилини – перша команда «Інформатики» називає позитивні сторони інтернету , а друга «Смайлики» – негативні. Команди говорять по черзі. Перемагає той, в кого найбільша кількість слів. З цим завданням на відмінно впоралася команда «Смайлики».

Як відомо, електронне листування може бути небезпечним, а для дітей та підлітків в першу чергу. У четвертому завданні «Листи», учасники повинні уважно прочитати три листи і обгрунтувати, на який вони дадуть свою відповідь. Відрадно, що одна і друга команди вірно відповіли на дане завдання.

Далі ведуча, Тетяна Желєзняк, запропонувала виконати останню вправу «Засвоєння правил безпечної роботи в інтернеті». Вона заключалася в слідуючому, на дошку зазделегідь була закріплена серединка квітки, на різнокольорових пелюстках записані правила безпечної роботи в інтернеті.  Учасники обох команд по черзі брали пелюстки, озвучували правила та прикріпляли її на дошку до серцевинки. Таким чином, за підсумками гри, перемогла команда «Смайлики».

Всі події →