Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
«Бібліокруїз – 2017» (творчий звіт Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна про роботу у 2017 році).

02/02/2018

1 лютого 2018 р.  в приміщенні Миколаївської обласної бібліотеки для дітей  ім. В.О. Лягіна відбувся творчий звіт перед громадою під назвою «Бібліокруїз-2017». 

Вся бібліотека у цей день перетворилася у справжній морський корабель «Фантазія», а бібліотекарі – у членів його команди.

На борт корабля запросили представників влади, громадськості, юних читачів та їх батьків, письменників і видавців викладачів вищих та загальноосвітніх навчальних закладів, журналістів, колег, соціальних партнерів та відомих фахівців в області і дитячого читання.

Гостей зустрічав Юнга, він запрошував їх піднятися на борт корабля і здійснити незвичайну професійну подорож під бібліотечними вітрилами. Атмосферу свята доповнювали яскраві фотозони з морською атрибутикою.

          Капітан корабля «Фантазія», директор бібліотеки Тетяна Жайворонок разом зі своїми помічниками, минаючи підводні рифи і камені, провели його маршрутами видатних подій 2017 року. Гості, як пасажири корабля, відвідали «Професійний фарватер», бухту «Письменницьку», острови «Привітальний» і «Партнерський», відчули, дізналися що таке «Аврал» та познайомилися з «Кухнею естетичних смаколиків».

          Розповіді жителів архіпелагу вдало доповнювала мультимедійна презентація. Присутніх вразила майстерно виконана «Книга успіху» бібліотеки, яка стане своєрідним фотозвітом  подій бібліотеки за 2017-2021 роки.  Адже саме у 2021 році бібліотека святкуватиме свій 100-річний ювілей.

          Присутні на святі мали змогу висловити свої привітання та побажання бібліотечній команді у своїх  виступах і бліц-анкетах.

          Особливою подією заходу стало вручення Почесної відзнаки Чижовій Людмилі Яківні, відомій миколаївській письменниці, за плідне співробітництво у залученні дітей до Читання, Книги та Бібліотеки. Ця відзнака започаткована Миколаївською обласною бібліотекою для дітей                 ім. В.О. Лягіна з 2017 року і має на меті відзнаку людей за плідну співпрацю з установою та  вагомий внесок у  виховання юних читачів.

          Морське бібліотечне свято прикрасили яскраві виступи художніх колективів Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району.

Всі події →