Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Творчий колектив Обласного палацу культури підготував надзвичайно цікаву новорічну програму.

04/01/2018

Новий рік – одне з найдавніших і найулюбленіших календарних свят! Це подія, яку відзначають  в усіх країнах світу.  Це свято люблять і з нетерпінням чекають люди на всіх континентах!

Обласний  палац культури урочисто вдягнув новорічне убранство. Чарівні янголи кличуть на зустріч з казкою!

Творчий колектив Палацу  підготував  надзвичайно цікаву новорічну програму. З 23 грудня 2017 року по 3 січня 2018 року  дітлахів області радо зустрічали улюблені персонажі українських народних  казок  і мультфільмів.

Гості мали чудову нагоду зробити пам’ятні фотознімки на фоні різноманітних новорічних фотозон.

У фойє І та ІІ поверхів казкові персонажі  провели захоплюючі ігрові програми.  Діти та підлітки брали активну участь у цікавих  вікторинах та різноманітних змаганнях.

Щороку у Палаці народжується нова, неповторна новорічна  казка. Як і завжди її створили учасники народного молодіжного театру «Парадокс»  та їх режисер - Лілія Гупало.

Казка це не просто гра, це втілення дитячої мрії. Саме через казкові персонажі діти реалізують свої найпотаємніші мрії.  Вона поруч з нами і має величезну силу. Нам, дорослим, слід ніколи не забувати про це. Через її образи ми можемо достукатися до дитячих сердець і стати добрішими та щирішими.  Тож не дивно, що виходячи  з залу посміхалися не тільки діти, а й дорослі.  У цьому, напевне, велика  сила мистецтва.

У новорічній казці «Чарівні пригоди у нічному місті» брали участь провідні творчі колективи Обласного палацу культури – народний молодіжний театр «Парадокс» (режисер Лілія Гупало), зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва), зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник Елла Акманова), зразковий вокальний   ансамбль «Привіт» (керівник Галина Бардадим), народний ансамбль бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков).  Сценічне дійство вражало сценографією, світловим та музичним рішенням, грою акторів та театральними костюмами.

Особливу увагу Палац приділив дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям з малозабезпечених родин,  дітям сімей учасників АТО та вимушених переселенців.

У новорічні дні Обласний палац культури відвідали близько 20 тисяч глядачів з усіх куточків Миколаївщини!  Велике  емоційне задоволення отримали малеча і дорослі,  дійові особи і гості, а також  самі організатори!  Творчому  колективу  Палацу  вдалося  зробити новорічне дійство яскравим і незабутнім!

 

Всі події →