Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Новорічні свята в Обласному палаці культури.

26/12/2017

Впродовж  усього дня  25-го грудня в Обласному палаці культури було дуже галасно. З самого ранку до Миколаєва прямували  десятки шкільних автобусів, щоб вчасно привезти сотні дітлахів з усієї області на  новорічні свята під патронатом голови Миколаївської  облдержадміністрації  Савченка О.Ю. Свята розпочалися ще 23-го грудня для дітей миколаївських військових. Їх особисто привітав голова Миколаївської облдержадміністрації.

Ці заходи традиційно  проводили для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених та неповних сімей,  дітей з вадами здоров’я,  а тепер ще й для родин учасників АТО та вимушених переселенців. 

Цього дня дітей радо зустрічали улюблені персонажі українських народних казок та мультфільмів.  Різноманітні  фотозони з новорічною тематикою дозволили  зробити  незабутні  фотознімки  у карнавальних костюмах, бо діти ретельно готувалися до свята.

В фойє 2 поверху аніматори провели цікаву ігрову програму, конкурси  та вікторини. 

А у концертному залі на діток чекала новорічна казка «Чарівні пригоди у нічному місті» за участю провідних творчих колективів Обласного палацу культури: народного молодіжного театру «Парадокс» режисер Лілія Гупало﴿, зразкового ансамблю сучасного танцю «Пасадена» керівник Катерина Алексєєва ﴿, зразкового ансамблю танцю «Юнги»  керівник  Елла Акманов﴿а, зразкового вокального ансамблю «Привіт» керівник Галина Бардадим﴿, народного ансамблю бального танцю «Грація»керівник Роман Гусаков﴿.

На сцені все було органічним:  казка вражала сценографією, світловим та музичним рішенням, грою акторів та театральними костюмами.  Загалом святкове дійство вийшло на славу!  Всі діти отримали солодкі подарунки, і з гарними враженнями повернулися додому!  А працівники Обласного палацу культури  до кінця цього року та ще й на початку наступного року будуть раді зустрічі з Вами на новорічних святах!  До зустрічі!

 

Всі події →