Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Правова скринька.

07/12/2017

7 грудня в рамках Тижня права в Баштанській дитячій районній бібліотеці було проведено правову годину «Правова скринька», а також оформлено книжкову виставку-підказку «Права свої знай – обовязки не забувай».

На захід завітали учні 6-В класу ЗОШ №1 з вчителем Лободовською І.О. Бібліотекарі за допомогою слайд-презентації ознайомили дітей з основними положеннями Всесвітньої Декларації прав людини, Конвенції про права дитини та іншими правовими актами. Гості з інтересом прослухали інформацію та активно обговорювали співвідношення прав та обов’язків дітей, проаналізували особливості поведінки підлітків, змоделювавши ситуації згідно із запропонованим текстом.

Та найбільш популярні у юних користувачів інтерактивні заходи, в яких вони самі беруть активну участь. Із задоволенням шестикласники відповідали на запитання казкової правової вікторини «Хто я в цьому світі», в ході якої вони разом з казковими героями здійснили подорож статтями Конвенції про права дитини.

Захід виявився інформаційним, змістовним, а юні користувачі не тільки отримали багато корисної інформації, а й перевірили свої знання з питань правової культури.

Всі події →