Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
Бенефіс волонтерів «Волонтер – це звучить гордо!»

03/12/2017

2 грудня у бібліотечному ресурсному центр «Вікно в Америку» обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся бенефіс волонтерів «Волонтер – це звучить гордо!», що був приурочений до Міжнародного дня волонтера. На свято завітали 17 волонтерів Центру, серед яких випускники програм для майбутніх лідерів FLEX, Global Ugrad, студенти миколаївських вищих навчальних закладів. За плідну працю та активну підтримку діяльності Центру два волонтери були відзначені спеціальною нагородою «Преміум-волонтер бібліотеки», пять нових волонтерів отримали Сертифікати Подяки від Посольства США в Україні. Інші учасники отримали рекламну продукцію бібліотеки і центру.

Під час заходу учасники переглянули та обговорили короткі відеоролики англійською мовою «Переваги волонтерства» та «Чому волонтерство є важливим?», взяли участь у створенні «Дерева волонтерів», карти «Наші волонтери у світі», поспілкувалися за допомогою скайп-звязку з колишньою волонтеркою Центру Едуардою Федюкою, яка зараз навчається у Литві. Приємним сюрпризом для учасників стало відео-привітання від учасників Програми академічних обмінів імені Фулбрайта – Альони Павленко, яка зараз здобуває ступінь магістра у Масачусетці, її чоловіка, волонтера Центру Олександра Кандакова та колишньої волонтерки Марини Лесіної, яка проживає у Канаді.

Під час заходу учасники обговорили мотивацію волонтерства, результати волонтерської діяльності та плани на майбутнє. Сподіваємося, що плідна співпраця Центру і волонтерів буде тривати і надалі, а коло волонтерів розширюватиметься.

 

http://uknr.mk.gov.ua/

 

Всі події →