Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення
День обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна на Баштанщині.

10/11/2017

9 листопада 2017 року відбувся виїзний професійний день Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна. Районна бібліотека для дітей  Баштанської ЦБС стала базою проведення заходу, а  його учасниками  - співробітники сільських бібліотек-філій та провідні спеціалісти Баштанської ЦБС. 

          Робоча частина Дня розпочалась із  вітальних слів директора Баштанської ЦБС - Борщевецької Ганни Іванівни та директора   Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна – Жайворонок Тетяни Анатоліївни.  Керівники привітали всіх гостей і висловили свої побажання щодо реалізації мети методичного дня та подальшої плідної роботи.        

          Під час професійної сесії «Бібліотека, що обслуговує дітей:  простір ідей для місцевої громади» фахівці методичного центру надали консультації та практичні поради на такі теми: «Перспективи бібліотечного обслуговування дітей у світлі виконання Цілей сталого розвитку» (Романченко О. Л., заступник директора обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна); «Ярмарок інновацій: представляємо нестандартні ідеї на підтримку розвитку дитячого читання»  (Нахова Т. І., завідуюча науково-методичним відділом обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна);   «Інтерактивні форми обслуговування читачів-підлітків» (Чмельова Г. Л., завідуюча відділом обслуговування учнів 5-9 класів обласної бібліотеки для дітей  ім. В. О. Лягіна);  «Веб-простір бібліотеки в залученні дитини до читання» (Голенко І. О., завідуюча відділом  інформаційних технологій та електронних ресурсів обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна).          

Окремим блоком у цей день співробітники Центральної районної бібліотеки провели семінар–нараду за темою «Планування та звітність бібліотек Баштанської ЦБС: поради фахівців», під час якого відбулося обговорення таких тем, як «Планування роботи та звітність сільських бібліотек–філій» (Боркова С.М.,  завідуюча відділом організаційно–методичної роботи) та «Переведення документів бібліотечних фондів Баштанської ЦБС на таблиці УДК» (Пукуль Т.В., завідуюча відділом руху фондів).

Останнім кроком у роботі виїзного професійного дня було проведення співробітниками відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учніів 1-4 кл. обласної бібліотеки для дітей   ім. В. О. Лягіна бібліобродилок «Полювання за козацькими скарбами» за участю  читачів-дітей  3-го класу Баштанської районної бібліотеки для дітей. Діти були розподілені на чотири команди. Кожна команда обрала собі капітана і, отримавши маршрутний лист для виконання певних завдань, вирушила у захоплюючу подорож відділами бібліотеки. Так, пересуваючись з одної локації до іншої, діти співали козацькі пісні, «варили» юшку та куліш, складали прислів’я, розгадували ребуси, поповнювали свій словниковий запас,  перевіряли свою фізичну підготовку, розшифровували таємне козацьке послання і малювали справжніх козаків. Гравці завзято полювали за скарбами, а ними виявилися їхні здобуті знання про козацтво.

Підводячи підсумки такого комлексного професійного заходу, всі учасники дійшли висновку, що зустріч виявилася плідною і корисною, інформаційно і інтерактивно наповненою, за що  висловили щиру подяку його організаторам.

Всі події →