Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення


Проведено музейне заняття «Листи, що об’єднують».

11/10/2017

10 жовтня 2017 року в музеї «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни. 1941-1944 рр.» до Дня Захисника України  було проведено музейне заняття «Листи, що об’єднують» для учнів 8 класу ЗОШ № 26.

Захід розпочався з відео Катерини Бужинської «Солдат України» та поздоровлення завідуючої музеєм зі святом. Науковий співробітник музею Попроцька Л.В. повідомила, що свято День Захисника України відзначається в Україні 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом. Крім того, саме 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії – військово-політичної формації українського визвольного руху.

Учениця ЗОШ № 26 Христина Матвієнко декламувала вірш про Україну. Науковий співробітник музею запропонувала учням долучитися до музейної акції «Листи, що об’єднують» та написати листи, намалювати малюнки, виготовити обереги для підтримки бійців, які зараз приймають участь в антитерористичній операції на Сході України,  виконуючи святий обов’язок захищати нашу державу.  

На заході був присутній начальник штабу Миколаївського народного ополчення, учасник АТО, полковник Горбатенко Микола Миколайович. Він привітав всіх присутніх зі святом та взяв на себе обов’язок передати дитячі поробки військовослужбовцям в зону АТО.

Всі події →