Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення


Обласний дитячий конкурс «Квітка Прибужжя» в Миколаївському міському палаці культури «Молодіжний».

08/10/2017

7 жовтня у Миколаївському міському палаці культури «Молодіжний» відбувся обласний дитячий конкурс «Квітка Прибужжя», у якому свої яскраві таланти презентували 15 дівчат із різних куточків Миколаївщини: з 9 районів області: Арбузинського, Баштанського, Березнегуватського, Братського, Єланецького, Казанківського, Кривоозерського, Миколаївського, Первомайського; з 2міст: Новий Буг, Перовомайськ; з Благодатненської та Веселинівської об’єднаних територіальних громад; з Воскресенської селищної ради.

 

Витоки проекту Миколаївського обласного центру народної творчості, пов’язаного з розвитком і підтримкою дитячої творчості, сягають далекого 2001 року, коли вперше пролунали фанфари конкурсу «А я — україночка», який раз у два роки збирав талановитих дівчат усієї області. З 2015 року за ініціативи директора Центру, заслуженої артистки України Наталії Баштової концептуально розширилися межі заходу, який набув назву «Квітка Прибужжя». Провідний методист Центру Світлана Бабуріна, яка на той час виступала куратором конкурсу, запропонувала поєднати сучасні форми презентації різнобарв’я дитячої творчості.

 

2017 року обласний дитячий конкурс «Квітка Прибужжя» знову обирає кращу з найкращих. Захід відбувся засприяння управління культури національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації та управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.«Дивна квітка» — ця тема червоною ниткою пройшла крізь усі конкурсні завдання, у яких дівчатка віком від 9 до 12 років презентували театралізовану композиціюу формі дефіле-привітання, а у творчому конкурсі проявилося прекрасне сяйво талантів юних красунь. Розкішні жоржини, чарівні соняшники, граційні айстри, синьоокі волошки, яскраві орхідеї та тендітні ромашки на запрошення ведучих – провідного методиста МОЦНТ Вероніки Гаврилюк і Ані Ткач, учасниці дитячого театру «Чердачок» МНАУ, щомиті вводили глядачів у дивний світ творчості, по-дитячому добрий і сповнений гармонії і світла.


Виступи конкурсанток оцінювали провідні фахівці Миколаївщини, які працюють у різних жанрах мистецтва:

голова журі − директор Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України Наталія Баштова.

Члени журі:

Дорош А.І. – головний спеціаліст відділу закладів культури та охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації;

Акманов Д.О. – заступник директора Миколаївської філії Київського національного університету культури и мистецтв, доцент;

Мерлянова О.А. – завідувач кафедри хореографії Миколаївської філії Київського національного університету культури и мистецтв, доцент, кандидат мистецтвознавства;

Стрелецька Г.П. – провідний методист вокально-хорового жанру обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужений працівник культури України;

Взяла участь у роботі журі конкурсу й депутат обласної ради Надія Іванова, яка завітала на свято з солодкими подарунками для конкурсанток.

За рішенням почесного журі «Гран-прі» конкурсу отримала Тетяна Остапенко з міста Первомайськ.

«Найчарівнішою квіткою Прибужжя» стала Альбіна Черкасова з Братського району, «Найкреативнішою» було названо Ірину Галайду з Воскресенської селищної ради. У номінації «Найелегантніша квітка Прибужжя» відзначено Софію Пашкову з Казанківського району. Приз глядацьких симпатій і звання «Найхаризматичніша квітка Прибужжя» здобула Дарина Калита з Баштанського району. «Найграційнішою квіткою Прибужжя» названо Діану Юркевич з Миколаївського району. У номінації «Найталановитіша квітка Прибужжя» було відзначено Дар’ю Павлухіну з Кривоозерського району, а як «Найпоетичніша» — Дарина Кобець з Благодатненської ОТГ. Звання «Найвеселіша квітка Прибужжя» отримала Софія Гузіль з Веселинівської ОТГ, «Найартистичнішою» стала Тетяна Шелест з міста Новий Буг. Як «Найнеповторніша квітка Прибужжя» увійшла в історію конкурсу Софія Анусевич з Веселинівської ОТГ, а «Найзагадковіша» — Діана Харкевич з Єланецького району. У номінації «Найніжніша квітка Прибужжя» було відзначено Катерину Прокопенко з Первомайського району, яка стала володаркою спеціального призу від журі. Кіра Довгомеля з Березнегуватського району поїхала додому зі званням «Найтендітніша квітка Прибужжя», а Єлизавета Коновал з Арбузинського району ‒ як «Найфантастичніша».

Усі переможниці конкурсу були нагороджені дипломами управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА, а також цікавими подарунками від Миколаївського обласного центру народної творчості.

Протягом свята усім гостям і учасницям конкурсної програми свої танцювальні композиції дарував хореографічний колектив «Victoria Danсе» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний», керівник Вікторія Кошова. А володарка спеціального призу від членів журі «Квітка Прибужжя-2015» Віра Чокова підтримала дівчат пісенним номером.

У заході взяло участь до 100 осіб.

Працювала знімальна група ТК «Миколаїв», інтернет-видання «0512», «Афіша», «Нік-лайф», «Нік-весті», газет «Рідне Прибужжя», «Вечерний Николаев», «Николаевские новости».

Всі події →