Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення


Всеукраїнська культурно-мистецька, патріотична акція «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну» пройшла на Миколаївщині.

05/08/2017

04 серпня Миколаївська область перейняла естафету від Херсонскої громади  Всеукраїнської культурно-мистецької, патріотичної акції «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну».

Ця акція є заключним етапом проведеної у 2016 році за підтримки Міністерства культури України Всеукраїнської культурно-мистецької акції «За мир і щастя в Україні».

Всеукраїнська культурно-мистецька, патріотична акція розпочалася 31  липня у місті Дніпро та пройде по всіх регіонах України з проведенням масштабного презентаційно-мистецького заходу у кожному обласному центрі і закінчиться 24 серпня  на День Незалежності у прифронтовому місті Покровськ Донецької області.

В Миколаєві на протязі дня, в Каштановому сквері, виставлялась величезна  Картина Миру створена з пазлів «За мир і щастя в Україні», яка була визнана національним рекордсменом як полотно намальоване масляними фарбами найбільшою кількістю людей (близько 10000 дорослих та дітей) з усіх регіонів України. Картина являє собою карту нашої країни, складеною з портретів героїв, що асоціюються з кожною областю.

Автором проекту стала юна художниця Лілія Дорошенко, яка запропонувала кожній області намалювати на своїй часточці великого пазлу усміхнені обличчя, які чекають на мир в Україні.

Зазначена акція має на меті збір коштів з продажу картин юної художниці для реабілітації учасників АТО під гаслом «Мистецтво лікує».

Надалі картина-рекордсмен попрямувала на Одещину.

Всі події →