Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення


Свято в Миколаївському районі «На сторожі рідного краю».

05/08/2017

4 серпня 2017 року в святковій актовій залі Миколаївської райдержадміністрації зібралися працівники Миколаївської райдержадміністрації та Миколаївської районної ради, щоб привітати працівників Національної поліції України з професійним святом, яке було започатковано ураховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку…» згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 р.

 На заході були присутні:

-        Народний депутат України – Борис Козир

-        Голова Миколаївської райдержадміністрації – Алла Воробйова;

-        Голова Миколаївської районної ради – Юрій Піньковий;

 В цей день звучали найщиріші привітання та побажання   успіхів, міцного здоров'я, неперевершеного професіоналізму, впевненості у власних силах, благополуччя і сімейного щастя та в знак гарної професійної роботи працівники поліції були нагороджені Подяками голови Миколаївської районної адміністрації та голови Миколаївської районної ради.

Святковий настрій заходу присутнім дарували артисти художньої самодіяльності Миколаївського району: солістка районного Будинку культури -  Ксенія Коваль, Даша Лисогор, солістка Улянівського сільського клубу – Лариса Бордя та тріо «Свої» Нечаянського  Будинку культури.

Щиро зичимо працівникам Національної поліції України щастя, міцного здоров’я, благополуччя та професійних успіхів. Бажаємо наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов’язку перед Вітчизною!

 

Всі події →