Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення


Концерт класичної вокальної музики.

20/07/2017

В рамках сумісного концертно-театрального проекту Миколаївської обласної філармонії та Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру в Музичній вітальні театру відбувся концерт класичної вокальної музики (19 липня). В концерті взяли участь солісти філармонії Вікторія Осадча, Геннадій Шульгін та Ірина Азимова. Прозвучали арії з опер та оперет, романси і пісні композиторів Дж.Верді, Г.Доніцетті, Ж.Бізе, Дж.Россіні, М.Римського-Корсакова, П.Чайковського, Ф.Легара, І.Кальмана та ін. Артисти співали соло,  дуетами і тріо. Разом з концертмейстером Іриною Азимовою у новій якості – теж концертмейстера, виступила музикознавець філармонії Олена Кузьміна. 

     Вокальна класика незмінно є найпопулярнішим жанром академічної музики. Тому не дивно, що невелика Музична вітальна театру ледь вмістила майже півтори сотні слухачів.

     Вели концерт незмінна ведуча камерних концертів філармонії Олена Кузьміна та артист Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Олександр Аркавенко.

     Свій виступ артисти присвятили 80-річчю Миколаївської області та Миколаївської обласної філармонії.

Всі події →