Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення


Брейн-рінг з історії та культури Греції

21/04/2017

 20 квітня 2017 року  у Центральній районній бібліотеці м. Нова Одеса відбулися заходи до Дня Незалежності Республіки Греція.

         З привітаннями до учасників заходу звернулися голова районної ради Юрій Ігнатенко, мер м. Нова Одеса Олександр Поляков, представники органів обласної та районної державної влади, голова обласного товариства греків "Нова Еллада" Олена Маврокордато та представник міжнародного греко-українського об'єднання  Тасіо Васіліс Кіріакос.

         В рамках заходів, вчитель новогрецької мови Новоодеської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Олена Антоніаді розповіла про історію започаткування в школі факультативного вивчення традицій, культури та мови грецького народу.

         Свої здобутки у навчанні продемонстрували учні 5-6 класів цієї школи під час Брейн – рингу. Учні показали високий рівень знань з історії святкування Дня Незалежності Греції, декламували вірші й співали пісні грецькою та українською мовами.

        

Усі учасники інтелектуальних змагань отримали у подарунок набори канцелярських товарів, переможці Брейн – рингу – флеш карти, а класу презентували роутер для можливості зв’язку учнів зі своїми однолітками із Греції.

        

Захід пройшов рамках обласної Цільової національно-культурної програми "Збереження та розвиток етнічної, культурної та мовної самобутності національних меншин у Миколаївській області" на 2014-2018 роки та при частковій фінансовій підтримці з обласного бюджету.

Всі події →