Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення


Свято азербайджанської культури в Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. В.О.Лягіна

20/04/2017

19 квітня 2017 року о 15.00 в Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. В.О.Лягіна  відбулося  яскраве палке свято азербайджанської культури «Вас запрошує країна вогнів – Азербайджан», яке було організовано  та проведено спільно з Обласною організацією азербайджанскької молоді м. Миколаєва. Бібліотека плідно співрацює з Радою національних товариств Миколаївської області за комплексною програмою «Дружать діти – дружать народи !» й щомісяця проводить  цікаві  пізнавальні заходи  для читачів про культуру народів, що мешкають на території Миколаївської області.

До заходу оформлено  виставку в національному  азербайджанському колориті «Азербайджан - палка перлина Каспію», на якій представлено  багато інформаційного матеріалу .

Свято азербайджанської культури  розкрило  різнобарвну та багатовікову культурну спадщину  цього кавказького народу, познайомило з  пам'ятками культури  країни, яку  у всьому світі знають як Каспійський Дубай, завдяки багатим природним ресурсам.  Читачі та всі відвідувачі цього захопливого  дружнього свята змогли побачити народні танці азербайджанців, почути азербайджанську мову у віршах  та піснях, а також взяли участь у  вражаючих  конкурсах та вікторинах,  усі учасники відвідали смачну медову пахлаву.  Бібліотека гостинно прийняла всіх бажаючих  відкрити для себе країну вогнів – Азербайджан,  відвідати нашу   колоритну мандрівку цією країною разом !

 

 

Всі події →