Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення


Обласна бібліотека для юнацтва провела четвертий foot-квест вулицею Адміральською з циклу “Історичний Миколаїв”

18/04/2017

 

13 квітня Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва за партнерської підтримки студентського мера м. Миколаєва Раміля Агабекова, представників студентського магістрату Максима Калашнікова і Кирила Терешкова, ПГО Центр виробничої практики інвалідів АТО “Літопис” організувала вже четвертий foot-квест з циклу “Історичний Миколаїв”, який цього разу пройшов вулицею Адміральською. Foot-квест — це ігрова інтелектуально-логічна форма вивчення рідного міста; це здоровий спосіб активного відпочинку; це навчання роботі в команді. Це захід, в якому миколаївська молодь завжди із задоволенням і захопленням бере участь.

Учасниками стали 7 команд: з Миколаївського професійного суднобудівного ліцею ім. Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова, Миколаївського будівельного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури, Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, Миколаївського політехнічного коледжу, Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

Хоча на проходження квесту було відведено дві години, всім командам вдалося встановити рекорд: всього за одну годину вони розшифрували 12 загадок щодо історичних фактів та архітектурних пам'яток, відшукали відповідні локації (об'єкти) на Адміральській, дали правильні відповіді на запитання координаторів біля яких зробили підтверджувальні командні селфі. Повернувшись до бібліотеки, з отриманих від координаторів на локаціях фрагментів пазлів склали портрет. На жаль, не всі команди правильно назвали зображену на ньому історичну особу — засновника Миколаєва, князя Григорія Олександровича Потьомкіна. Швидко і успішно впоралися з усіма завданнями і вдало захистили перед журі свій маршрут команди “Мафія” (МФ КНУКіМ), “Шанелі” (Миколаївський коледж транспортної інфраструктури) і “Голлівуд(Миколаївський будівельний коледж), які і стали переможцями квесту, отримавши дипломи і призи — сертифікати на безкоштовне відвідування Квест-кімнати, кінотеатру, стоматології відповідно. В окремій конкурсній номінації “Шалена фотозйомка” перемогла команда “Black hearts” з Миколаївської філії Київського національного університету ім. В. Сухомлинського: студентський мер Миколаєва Раміль Агабеков відзначив їх спостережливість, присутні на фотографіях символічність, креативність і командний дух, і вручив їм диплом і торт. Команди-учасниці отримали подяки від організаторів.

Цьогорічний цикл foot-квестів “Історичний Миколаїв” вулицями Адміральською, Великою Морською, Нікольською, сакральним центром “Адміралтейський” (периметр навколо ЧНУ ім. П. Могили) присвячений 80-річчю від дня утворення Миколаївської області.

 

 

Всі події →