Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення


Па’мяті керівника ансамблю «Грація» Володимира Георгійовича Почтаренка присвячується.

17/03/2017

16 березня в Обласному палаці культури відбувся вечір пам’яті заслуженого працівника культури України Володимира Почтаренка. Володимир Георгійович пішов з життя у розквіті творчих сил. Він мав  багато планів, яким, на жаль, не судилося збутися….

Обласний палац культури поніс  величезну утрату.  З ним пішла ціла епоха у розвитку хореографії. 

Того вечора народний ансамбль «Грація» повів глядача у чарівний світ бального танцю.  Присутні побачили знайомий почерк май    стра з його ритмом серця. 

Все життя  Почтаренка В.Г. -  це красивий танець. І пішов він від нас у зеніті визнання! Розуміємо,  що  Володимир Гелогійович не встиг сказати нам щось дуже важливе,  те чого не встигли  ми прочитати у його загадкових очах.

Режисер та ведуча вечора Інессса Круковська  знайшла ті засоби художньої виразності завдяки яким  була достойно вшанована  світла пам'ять Почтаренка В.Г.

Володимир Георгійович  був суддею міжнародної категорії, Президентом Федерації спортивного танцю Миколаївської області, володарем Диплому Королівського хореографічного товариства Великобританії, головним суддею Всеукраїнських  змагань зі спортивного танцю у містах: Харків, Запоріжжя, Керч, Херсон, Кременчук.

Він  удостоєний Почесного  знаку Міністерства культури та мистецтв  України  (2005р.),  Почесного  знаку управління  культури облдержадміністрації «Перлина Миколаївщини» (2008 р.),  звання «Громадянин року» у  номінації «Культура» (2009 р.),  Почесного  знаку  «За заслуги перед містом Миколаїв» (2012 р.),  Почесного  знаку обласної  ради «За заслуги перед Миколаївщиною»  (2017 г.)

Володимир Георгійович був  дуже  самовідданою, закоханою у свою справу  людиною.  Все своє життя присвятив танцю, пройшов яскравий творчий шлях від соліста до керівника народного ансамблю бального танцю «Грація», якому віддав понад 35 років свого яскравого творчого життя.

За період його роботи народний ансамбль бального танцю «Грація» досяг високої виконавської майстерності, яскравого артистизму, бездоганної техніки і сценічної культури.

Концертні композиції, ансамблеві номери  «Грації» вражають своєю вишуканістю, магнетизмом і оригінальністю.

Це результат професійної майстерності педагога, організатора, хореографа  Почтаренка В.Г.

Володимир Георгійович не тільки навчив сотні дітей розуміти прекрасний світ танцю, пластики, руху, музики,  але й передав досвід та любов до своєї праці не одному поколінню педагогів з фаху бальної хореографії.

Спортивні пари народного ансамблю бального танцю «Грація» - лауреати Чемпіонатів України з бальної хореографії, переможці Чемпіонату   Української Федерації Спортивного Танцю, міжнародних конкурсів в Чехії, Італії, Молдові, Англії,  Польщі та Франції.

Володимир Георгійович  був визнаним фахівцем  в області   бальної хореографії, і  зробив неоціненний внесок у розвиток бальної хореографії Миколаївщини.

Обласний палац культури громадська організація «Миколаївська обласна Федерація спортивного танцю», керівники, батьки та діти  народного ансамблю бального танцю «Грація» звернулася  до управління культури, національностей та релігій  облдержадміністрації  з проханням щодо присвоєння народному  ансамблю бального  танцю «Грація» почесного імені Володимира Почтаренка.  Враховуючи вклад Почтеренка В.Г. у розвиток бальної хореографії,  ми маємо увічнити його пам'ять.

У вечорі пам’яті  взяли участь начальник управління культури, національностей та релігій Димитров М.Ф., голова обласної організації «Миколаївський обласний комітет профспілки працівників державних установ», депутат заслужений працівник соціальної сфери України Бугаєнко Т.І.,президент громадської організації «Миколаївська обласна Федерація спортивного танцю» Ємельянов Г.В.

Справу свого батька продовжує його син -  Почтаренко О.В.. Саме він  отримав батьківську відзнаку обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» та Орден Української Федерації Спортивного Танцю «За відданість професії»,  які  Почтаренко  В. Г.  не встиг отримати за життя.

Ми глибоко переконані у тому, що пам'ять про цю легендарну особистість буде жити у наших серцях! Для нас він назавжди залишиться зразком професіоналізму  та інтелігентності.

 

 

 

 


Всі події →