Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення


Музичний інструмент, як ключ до натхнення.

13/03/2017

Благодійність – важлива частина стосунків між людьми. Це запорука їх дружби, любові, поваги і розуміння. Сектор культури Вітовської райдержадміністрації, Вітовський районний організаційно-методичний центр висловлюють щиру вдячність Рушаняну Арутюну Ашотовичу, який виявився небайдужим до дитячої творчості та подарував молодому поколінню скрипку і флейту.

Успішна реалізація цьої соціально значущої благодійної акції, суть якої - подарувати сільському Будинку культури Вітовського району музичний інструмент, була б неможливою без Вашої участі. Зробивши даний подарунок, шановний Арутюне Ашотовичу, Ви долучаєте людину до вічного, підтримуєте її в духовному виборі і стаєте частиною його творчості.

Ми щиро сподіваємося, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров'я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. Нас чекає маса цікавих подій та заходів. Хотілося сказати спасибі всім тим, хто допомагає нам у роботі, ми впевнені, що разом ми зможемо зробити ще багато добрих справ!

Всі події →