Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення


«Дарую пісні людям!»

13/03/2017

 

12 березня  у малому залі Обласного палацу культури в рамках ювілейного циклу Обласного палацу культури  «50 творчих злетів» відбувся концерт  композитора  Володимира Горбенка.

Володимир Ілліч добре відомий  як композитор,  аранжувальник та керівник  ряду колективів вокально-хорового жанру, в тому числі і хору ветеранів війни та праці Обласного палацу культури .

Його називають корифеєм Палацу, бо працює він з дня його заснування.

За фахом Горбенко В.І. - хормейстер, тож  і не дивно, що всі його твори вокально-хорового жанру.

Першу свою пісню він  написав у 80-ті роки під час роботи у піонерському таборі.  Нині авторському перу композитора належить понад 30 творів,  22  з яких прозвучали цього вечора. 

 Володимир Горбенко працював і працює у співавторстві з миколаївськими поетами: народним артистом України Віктором Кузнєцовим, В’ячеславом Качуріним, Миколою Євтушенком, Віктором Панченком, Юрієм Соколовим, Світланою Іщенко, Віктором Агнянніковим, Валентиною Карпуніною,  Василем Столяренком,  Юрієм Мироновим  та іншими.

У період роботи у Миколаївському  академічному театрі драми та музичної комедії  у Володимира Горбенка зав’язалася тісна творча дружба з  народним  артистом України Олександром Кравченком.   Тепло і задушевно прозвучала пісня «О том, что было…» у виконанні Миколи Міценка та викликала у багатьох незабутні  спогади.

У концертній програмі взяли участь колективи та солісти Обласного палацу культури: хор ветеранів війни та праці (керівник акомпануючої групи Борис Мамонтов), камерний хор «Орфей» (керівник Валентина Вольська, концертмейстер Олександр Черно), вокальний ансамбль «Джерело», Олександра Кукавякіна, Микола Бондар, Олександр Шпота, Альбіна Стьопіна,  Ірина  Сєрая, Тетяна Нестеренко, Людмила Задорожня. 

Творчі колективи міста та області з радістю беруть у свій репертуар  пісні нашого композитора, серед  них: Миколаївський  академічний театр драми та музичної комедії,  хор Степівського сільського Будинку культури  Миколаївського району, хор  Веселинівського районного Будинку культури  та інші. 

Володимир Горбенко та  Микола Євтушенко написали дві музичні казки для дітей.  Одна з яких (за мотивами української народної казки «Коза- дереза») вже  є у репертуарі Миколаївського обласного театру ляльок.  Під час концерту автори вручили нотний матеріал та текст цієї казки представниці Врадіївської дитячої музичної школи Анастасії Гарт.  Постановка казки – це спільний проект Обласного палацу культури та цієї музичної школи. А всіх нас  чекає цікава прем’єра !

А на звершення побажаємо нашому шановному Володимиру Іллічу невичерпних сил та натхнення!  Сподіваємося, що цей вечір надихне його на створення нових цікавих творів! 

 

Всі події →