Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення


Зустріч з воїнами-інтернаціоналістами в обласній універсальній науковій бібліотеці ім.О.Гмирьова.

15/02/2017

  

Бібліотека продовжує серію заходів у рамках інформаційно-комунікаційного проекту «Україна - моя Батьківщина!». 14 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у бібліотеці відбувся вечір-зустріч з воїнами-інтернаціоналістами.

Поспілкуватися з молоддю, розповісти про свій життєвий шлях та досвід, а також дати настанови молодому поколінню до бібліотеки завітали голова Миколаївської міської організації ветеранів Афганістану Палівода Сергій Миколайович та учасник афганської війни та АТО Пономаренко Віктор Михайлович.

Учасник операції «Дунай» Пилипчук Олексій Олексійович розповів молоді про досвід участі у діях щодо введення радянських військ до Чехословаччини. Не оминули увагою організатори і революційні події на Кубі, на території якої у бойових діях брав участь Шеремєтьєв Олександр Миколайович - голова обласної спілки ветеранів Кубинської революції, який завітав на зустріч та поділився власними спогадами про події Карибської кризи.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Такі зустрічі дуже корисні для сучасного молодого покоління, адже завдяки їм юнаки та дівчата починають розуміти, що головною цінністю є мир та людське життя.

Всі події →