Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення


До 28-ї річниці з Дня виведення військ колишнього СРСР з Афганістану.

15/02/2017

У 1989 році для всіх українців закінчилась афганська війна, яка принесла тисячі жертв, сльози і горе в мирні родини. 15 лютого ми відзначаємо 28-му річницю з Дня виведення  військ колишнього СРСР з Афганістану.

До цієї дати у Снігурівській районній бібліотеці для дітей відбулася година пам’яті "Відлуння афганських гір" для учнів 6-а кл.(класний керівник Нартова С.М.), 8-а кл.(класних керівник Карташова З.Я.) ЗОШ№1. Бібліотекар Пасічник С.О. розповіла про так звану неоголошену війну, яка тривала майже 10 років. Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була одна з найкривавіших, її тінь торкнулась багатьох українських родин.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих у тій війні. Війна закінчилася. Багато молодих воїнів-інтернаціоналістів були нагородженні орденами і медалями, але найвищою нагородою для тих, хто уцілів, є життя, а для загиблих - пам’ять. Пам’ятати про ці події потрібно для того, щоб нові афганістани не виникли на нашій землі, щоб вони не повторювалися для наступних поколінь  ніколи.

Всі події →