Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення


Майстер-клас «Символи кохання» та пересувна одноденна виставка «Кращий подарунок – квіти, що не в’януть».

15/02/2017

До дня Св. Валентина та свята закоханих у Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна розроблено майстер-клас «Символи кохання» та пересувну одноденну виставку «Кращий подарунок – квіти, що не в’януть».

Слухачам розповідають про життя Св. Валентина та традиції святкування дня закоханих у різних країнах. Це свято набирає все більшої популярності і у нас в Україні, що викликає бажання поєднувати європейські традиції з власне українськими звичаями та національним декоративно-побутовим мистецтвом.

За допомогою ведучого майстер-класу відвідувачі можуть власними руками зробити валентинки, листівки, привітання,  сувеніри та композиції з зображенням символіки кохання: квіти, букети, сердечка, янголи, амури та купідони, закохані пари та птахи (лебеді, голуби…) або звірята, тощо. Ці вироби створюються у техніці аплікації, витинанки, художнього вирізання з паперу від простих виробів, які може зробити і малюк, до складних вишуканих композиції.

На пересувній виставці «Кращий подарунок – квіти, що не в’януть» глядачі  знайомляться з творами з колекції Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна, які присвячені коханню та квітам.

 

Всі події →