Головна Адміністративні послуги Громадське обговорення Оголошення


Афганістан: осколки пам’яті.

15/02/2017

15 лютого Україна вшановує пам’ять учасників бойових дій на території інших держав, а також 28 річницю виведення радянських військ з Афганістану.

Афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. Цього дня в Баштанській дитячій районній бібліотеці проведено історичний хронограф «Афганістан: осколки пам’яті», який відвідали учні 8-В класу ЗОШ №1 з учителем історії Лободовською І.О.

Під час заходу бібліотекарі ознайомили присутніх з масштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані. За допомогою мультимедійної презентації діти мали змогу перенестись у  ті драматичні  часи запеклої війни, проживши з нашими воїнами епізоди їх фронтових буднів, адже за кожним воїном-афганцем – своя доля, свій життєвий подвиг, свій крок у безсмертя.

      Ця війна прорвалася віршами й піснями -- трагічними, світлими й мужніми. Коштовні вони не професіоналізмом, а насамперед, щирістю й проникливістю. Юні користувачі слухали пісні про Афганістан, переглянули відеоролик - хроніку бойових дій. 

В ході заходу бібліотекар Шкарбан Л.Є. ознайомила дітей з літературою по темі війни, представленою на книжковій виставці «Афганськими дорогами». Як завжди наших користувачів найбільше зацікавили книги краєзнавчого характеру, в яких можна знайти матеріали про воїнів-афганців, уродженців Баштанського району.

Наприкінці заходу працівники бібліотеки закликали своїх юних гостей  пам’ятати воїнів-ветеранів, виявляти розуміння до тих, хто пройшов через ту страшну війну, і для кого вона триває й досі. У спогадах, у снах, у думках. Вони цього заслуговують.

Всі події →